reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

Jeśli pogoda dopisze, to powinniśmy jutro być na basenie na wiśle, także jak rzucicie jakieś szczegółowe info, to może dotrzemy:happy:.
 
reklama
Nie obiecuje w 100%...bo z moim urwisem to moge sobie obiecywac ....ale jak akurat nie bedzie przechodzic jakas nawalnica.... i jak ksieciunio nie odmowi kategorycznie przejazdzki samochodem ( ma na to ostatanio alergie i czesto robi awanturke i nie wsiadzie do auta i kropka ) to postaramy sie byc w parku...ale tak jak Estragon pisze ...rzuc szczegolem elwira...gdzie konkretniej. My pewnie blizej 17 niz 16....bo Mateusz jest ostatanio popoludniowy / pozyrtecowy spioch....i musze go budzic i zazwyczaj to trwa i trwa
 
zaraz przy głównym wejściu jest taki fajny mały, ogrodzony, ławeczki blisko i o tym myślałam ale konkretnie się nigdzie nie umówiłyśmy. Będziemy się zdzwaniać.
 
Mam zamiar byc...ale moje dziecie jeszcze nie spi....nie wiem czy uda mi sinie dopuscic do tego by nie spal w ogole, bo dopiero niedawno zjadl pelny talerz pasta al tonno... i pewnie po takim obiedz etez bym zasnela....no nic najwyzej bede go budzic.

Elwiwas ktore to wejscie to glowne..od al 3 maja ? Ja w kazdym badz razie zaparkuje chyba na Ingardena i pozniej bede Was szukac. W grupie zostawie nr tel.
 
reklama
Do góry