reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

reklama
malino, musisz dopisać się sama do spotkania w portalu aktywnemamy.pl
Aktywnemamy.pl - Portal dla Aktywnych Mam

Najpierw w panelu kontrolnym na forum babyboom
wejdź w "edytuj swój profil"

i na dole strony zaznacz "TAK" przy aktywnemamy.pl

Następnie wejdz na AM i zaloguj się tym samym loginem i hasłem , których używasz na BB i dołacz do spotkanie , które podałam w linku.
 
bez sensu, juz sie dopisywalam i asia tez byla, a teraz to poznikalo. mam wrazenie ze pokazuje 5 osob, a reszte wywala. a moze to przez zmiany w spotkaniu?

o wlasnie - na glownej stronie pokazuje ze 9 osob bedzie, a jak sie wejdzie w spotkanie to juz tylko 5
 
reklama
Do góry