reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

reklama
Kobietki ja się tak zastanawiam bo my mamy limit tylko na 15 osob dorosłych, starczy miejsca i na facetów i jeszcze znajomych?
Ja TZ wspomniałam o czyms takim, ale on mowi, ze nie wie czy da rade, znajac zycie czasu miec nie bedzie.
 
no ja myślę ze jak mamy limit to najpierw my a dopiero potem znajomych i drugie połówki zapraszamy ;-)
 
hej :-):-):-)
ooooo matko już nie mogę się doczekać :-):-):-):-)

ja szanownego pytałam czy idzie na spotkanie z psychologiem powiedział że już raz był ze sobą
(jak nam karolka dawała w kość pod koniec roku) mówi ze czuł się jak wariat i
więcej nie chce :rofl2::tak::-D
więc przynajmniej będę miała z kim Wojtusia zostawić hihihihi

co prawda miałam jechać do rodziców na cały tydzień (bo wody ciepłej nie będzie hihi) ale w takim razie trudno - dzieciaki kąpać będę w zimnicy :-):-):-) spotkanie ważniejsze ;-)
 
Witajcie,
spotkanie jest na 100% potwierdzone.
22.07.2010 godz 17.00-19.00
Bajlandia , Poświatowskiej 5.

Dla malutków leżacych , siedzacych będą przygotowane materace i zabawki, dziecmi chodzacymi (1rok -2 lata tymi , które beda na tyle odważne by odejść od mam) zajmie się opiekunka a starszaki beda mogły poszaleć w dużej części sali zabaw.
 
:-:)-( a ja chyba będę miała drugą zmianę ( zobaczymy co mi jutro szefowa powie) czy w związku z tym mój A może przyjsć sam z Maćkiem????????
i czy to wszystko jest gratis?:sorry2:
 
reklama
może przyjść sam oczywiście ( choć mam nadzieję ,że szefowa da Ci wolne)
Wszystko dla was jest gratis i choć niech mąż przyjdzie, posłucha wykładu a synek się wam w sali wyszaleje :tak:
 
Do góry