reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

reklama
Bestyja :-) pani z Kofeiny się do mnie nie odezwała... moze i dobrze bo... 10 mam + dzieciarnia + psycholog... Kofeina jest stanowczo za mała...

myślę że na spotkanie z psychologiem najfajniejsza byłaby sala zabaw... tak się przecież "bada" maluchy - w czasie zabawy ;-)

z terminem może byc mały kłopot...Opolanki mają problm żeby się zgrać w tym samym czasie ale...

laski - teraz to spotkanie to priorytet!!! remont nie zając - nie ucieknie :-)

Bestyjo - zapodaj nam 2-3 propozycje terminów a my postaramy się jakoś wpasować :-) obawiam się, ze jak bedziesz czekała na nasze propozycje to się nie doczekasz :-(

aha...OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA - PRZYJMUJEMY TYLKO L4 ;-)
 
Ok, to będę badała możliwości sal zabaw i jednocześnie możliwości czasowe Pani psycholog i postawię was przed faktem dokonanym.

Tylko czy większość z was jest na macierzyńskim/wychowawczym czy pracuje?
 
pół na pół chyba mamy... A jeśli wliczać znajomych to większość chyba będzie jednak pracować.
 
można :-)
Tylko znajomi tez będą się musieli zalogować w portalu aktywnemamy.pl gdy już ustalimy szczegóły spotkania.
Orientacyjna liczba osób dorosłych na spotkaniu to 10 osób.
 
No to krystalizuje się nam.

Pani psycholog ( przemiła i aż tryska wiedza) Aldona Mazurkiewicz ( Agnieszko dziękuję za namiary).
Poprowadzi wykład o radzeniu sobie z emocjami u dzieciaczków i z tymi o których któraś z Was wspominała u 3 latka i z tymi gdy w domu pojawia się maluszek.
Wykład pewnie potrwa z godzinkę a kolejną godzinę Pani Aldona będzie do waszej dyspozycji i odpowie na wszelkie nurtujące was pytania.

Miejsce i czas to na 95% Bajlandia 22.07 o godzinie 17.00

Bedzie także animator/opiekun dla dzieci chodzących a dla niemowlaczków kocyki, maty i kącik zabaw.

Podczas wykładu otrzymacie tez poczęstunek.

Jak mi się już wszystko wykrystalizuje na 100% ( myślę, ze jutro/pojutrze) założę spotkanie i grupę w Aktywnemamy.pl i proszę tam się zapisujcie na spotkanie.
 
Bestyja super wieści :-) no i cieszę się, że mogłam pomóc :tak:
Ja będe na pewno :tak:
A reszta.....
wpisujcie się kto będzie?????
Ja zadzwonie do Magdy bo ona nie ma jeszcze netu a jest na urlopie :tak:
 
reklama
Do góry