reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania aktywnych mam - Trójmiasto

reklama
Dziewczyny, ustalamy 20 maja od 10.00 do 12.00

Bardzo proszę wpisywać się na listę.

i dla przypomnienia

Miejsce: Królestwo Fantazji Gdańsk ul. Migowska 26 www.krolestwofantazji.pl

Termin: 20 maja 2010 (czwartek) godz. 10:00 – 12:00

Temat: Jak wspierać dziecko w rozwoju? – 120 minutowy wykład z elementami warsztatowymi połączony z dyskusją. W tym czasie dzieci mogą przebywać pod opieką opiekunki lub pozostać z rodzicem na sali.

Dodatkowo zapewniona będzie:

Opieka wykwalifikowanej kadry.
Dogodne dla dziecka i rodzica miejsce – do dyspozycji będą dwa piętra przedszkola Królestwo Fantazji, a w tym dwie sale, szatnia, toaleta, możliwość skorzystania z kuchni.
Poczęstunek.
 
To ja się zgłaszam z synkiem 1 rok 8 m-cy.
Jakby ktoś jechał i po drodze mu byłoby zabrać nas z Suchanina to proszę o kontakt, bo my bez samochodu :-)
 
Ja się zapisuję z dziewczynami. Tylko nie bardzo wiem jak tam trafić...będę jechać z Wejherowa, dwa miejsca wolne jak coś ;)
 
Ja bardzo chetnie sie zjawie, mam corcie Zuzie 2 latka i 7 miesiecy , ona juz tam bedzie bo chodzi to tego przedszkola. ( polecam serdecznie ).
 
Z wejherowa jezeli bedziesz jechala miastem to we Wrzeszczu musisz zjechac w prawo przed manhatanem ,potem w lewo tak jak pokazuje glowna i na swiatlach w prawo, Ta droga caly czas prosto az po lewej stronie bedzie hurtownia dla dzieci AKPOL tam sa swiatla i na tych swiatlach w lewo w taka droge jakby osiedlowa po jakis 500 metrach masz po prawej stronie duza wille i to jest Krolestwo fantazji. Mam nadzieje ze sie wystrczajaco rozpisalam :)
 
reklama
To ja się zgłaszam z synkiem 1 rok 8 m-cy.
Jakby ktoś jechał i po drodze mu byłoby zabrać nas z Suchanina to proszę o kontakt, bo my bez samochodu :-)
Kasiu jezeli nadal aktualne to z checia Was zabiore , fotelik w samochodzie mam tak wiec bez problemu, daj prosze znac moje gg 4075646
 
Do góry