reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Fionka, zdjęcie koniecznie!!!! To musi być przesłodkie... :) Ja też próbowałam Filipa do zasypiania z misiem przekonać, pomyślałam, że może będzie wolała się do milutkiego misia przytulić niż do tetry, ale nie dał się jak na razie :) Pieluszka górą! :)
 
reklama
oczywiście umieszczę zdjęcie jak mój mąż sierota odnajdzie kabelek do przerzucania zdjęć ::), gdzieś się bidulkowi schował i złośliwiec nie chce wyjść ;D
 
Ja usypiam Wiktorie po kapieli kolo 20:00, bujam w bujaczku albo w wózeczku, spiewam zazwyczaj po 3 piosence zasypia. aaa i zapomnialbym dodac ze tylko usypia ze smoczkiem w buzi, rzadko kiedy udaje mi sie bez smoczka ja ululac:( Pozdrawiam Kasia
 
Muszę pochwalić Patrycję. Mała zasnęła wczoraj ok.20 i o 4 się obudziła, zjadła i do 5 myszkowała a potem pobudka na jedzonko o 7 i dalej spanko do 9:20. Oczywiście jak ja się obudziłam to Pati też... ;D
 
anian zazdroszczę jagódka ostatnio robi mi pobudni ok 5 30 i ma nastrój na zabawę...ja niekoniecznie ;)
 
ja miałam dzisiaj jakąś mega koszmarną noc, Maciulo budził się co 1,5 godziny, był marudny, a od 4 45 wogóle juz nie chciał spać ::), mam nadzieję, że ta noc to wyjątek i powtórek nie będzie
 
u nas tez sie ze spaniem pogorszylo - Ola coraz pozniej chodzi spac, juz 23 to dla niej za wczesnie. i znowu budzi sie kilka razy w nocy na jedzenie a juz pieknie cale noce przesypiala. w dzien zdrzemnie sie kilka razy po 20 minut, pol godziny. Moze to teraz taki okres rozwojowy ?bo widze, ze wiecej dzieci ma klopoty ze spaniem.
 
maga_86 pisze:
anian zazdroszczę jagódka ostatnio robi mi pobudni ok 5 30 i ma nastrój na zabawę...ja niekoniecznie ;)

U nas też tak jest. Ale patentem okazało się położenie Małej przy mnie w łóżku, ja kimam a ona szaleje :)
 
reklama
Naprawdę jak tak Was czytam to Filipa naprawdę muszę wychwalać pod niebiosa ;D Od dwoch miesięcy sypia zawsze od 20-21 do 6-7... ::) Dziś zasnął sam w łózezku :) Cieszę, że nie jak przeważnie przy cycu :)
 
Do góry