reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Ja przez ostatnie dwa tygodnie to ledwo zyje,noce mam tak okropne ze na nic nie mam ani ochoty,ani sile.Majka sie budzila co dwie,co godzine nawet,spala w moim lozku z cyckiem w buzi,a to jej krecenie sie...masakra.No i w ostatecznej desperacji i zdecydowana dowiedziec sie wreszcie o co tu sie rozchodzi,wczoraj dalam Majce na kolacje podwojna dawke kaszki ryzowej z jabluszkiem...i O,Boze,mala sie obudzila o 12,30 na herbatke(czyli bez wyciagania z lozeczka napila sie i odrazu zasnela), a nastepna pobudka juz na karmienie byla dopiero o 5,po czym najadla sie i spala nastepnie do godz. 8!!!!!!!!!!!! To byl albo przypadek,albo Majka byla strasznie zmeczona po calkowicie nie przespanej ostatniej nocy,albo w koncu byla najedzona,sama nie wiem.Zobacze dzis jak bedzie.
 
reklama
ja dziś sobie w dzien odpoczełąm. Maly spal od 11:30 do 17:30. Trzy razy obudzil sie na karmienie. Pochlipal i dalej w kime. :)
 
A nasz Jaś miał dzisiaj dobrą noc. Pierwszy raz zasnął w pokoju sam (a ja z mężem w sypialni - jak miło ;) )Obudził się na karmienie o 2.00, potem o 6.00, a potem jeszcze zasnął do 9.00. Efekt - oboje z mężem jesteśmy wyspani :)
 
to wspaniale pytia ;D, wiem coś o tym jak wspaniale jest się wyspać po dniach walki o sen ;)

a mój Maciuś upodobał sobie zasypianie trzymając w objęciach misia, kładzie się na boczku, obejmuje miśka , wtula w niego nosek i zasypia ::), widok przesłodki ;D ;D ;D
 
Tak Fionka musisz wkleic zdjecia bo widok napewno jest cudozny
A ja po dziesiejszej nocy znowu ledwo zyje- Majka co 1,5 godziny sie budzila.Naprawde nie wiem co sie dzieje i dla czego tak niespokojnie spi.kaszka sie nie sprawdzila...czyli nie glod ja meczy,ale co?????????? Zle sny?????? Za zimno??????? Nie wygodnie????????? NIe wiem.Zobaczymy jak bedzie dzis.
 
Jja usypiam Alanka ok 21,po kąpaniu.usypia przy cycu.no i w nocy budzi się ciągle mimo iż przed kąpaniem dostaje kaszke.a w dzień to bywa różnie.ale śpi ok pół godziny,usypiać go musze na rękach i koniecznie mu śpiewać bo inaczej nie uśnie.jak się obudzi to bawi się ok 1-1,5 godziny no i znowu spać :)
 
reklama
u nas Emi spi cala noc ale zanim zasnie tyle gimnastyki ze szok perzez te wyjazd tam ja wszyscy bujali zeby usnela w wozku ale wczoraj troszke postekala ale usnela z nami w lozku bez wiekszego zainteresowania
 
Do góry