reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Teraz jest troszkę ciężko bo jest malutka, ale im będzie większa tym będzie lepiej :-) tatuś ma silne ramiona to trzyma córunię w ryzach :D
 
jakos mam wrazenie ze dziecku jest nie wygodnie no i ze nie umyje sie go tak jak powinno a do tego nie mozna sie pobawic;-)

No tak ogolnie jakies to dziwne;-) ale szacun bo nie probowalam i mowie tylko o wrazeniach wizualnych.

No a jak dziecko wieksze to chyba trudniej? Czy nie??

No bo moja np.bawi sie w wannie ,tapla i uderza w wode ,do tego bawi sie kaczucha i wogole im wiecej wody tym ma wiecej frajdy
 
Ostatnia edycja:
No do wanienki to ja bede wsadzac za kilka miesiecy jak juz bedzie zabawa z tego :-) bo teraz Mala czuje sie jak w brzuszku i sie uspokaja w wodzie. Ale jak juz Dziecko utrzymuje w miare glowke to jest fun :-) da rade umyc normalnie Dzidziusia :-)
 
CAM00891.jpg O to mój test. Co myślicie już byłam na becie po 14 mają być wyniki.
 

Załączniki

  • CAM00891.jpg
    CAM00891.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 28
Agacyndka ja póki co nie ściągam;) są rozpuszczalne więc niech się rozpuszczają spokojnie;)
Jakoś też mi się nie spieszy na fotel, brr...
A Anielka w wiaderku haha rozkosznie wygląda:)

Domik oj po szpitalnych przebojach cieszę się bardzo jak Naduś spokojna i doceniam takie chwile:) a bywa z nią różnie, np dziś w nocy karmienio-usypianie zajęło nam 1,5 godziny... jakoś nie mogła zasnąć tylko płakała, kwękała, stękała itp... na szczęście rano mamie wynagrodziła i z wszystkim zamknęłyśmy się w 25minut;)

Anke będzie dobrze, zobaczysz!!:) teraz tylko się ciesz:) piękne dwie krechy:) myślę, że beta to formalność tylko:) jeszcze raz gratulacje!!!
 
Anke super!!! Gratulacje!!!! Krecha jak byk :) Oszczędzaj się i idź jak najprędzej do gina po zwolnienie i już do końca ciąży bądź na zwolnieniu.

Ehh przypomniały mi się te emocje jak zobaczyłam swoje dwie kreseczki a tu już moje dwie kreseczki za kilka dni kończą 4 mce :)

Agacynda heh fajnie Anielka wygląda w tym wiaderku, fajnie że się nie boicie w nim kąpać bo ja to bym się bała że dziecko jest jak dla mnie jakoś nienaturalnie tam ściśnięte ale w końcu w brzuchu mamy też było tak ściśnięte więc może to i dobre. Gratuluję odpadnięcie kikuta :)

Domik ale za to teraz Lenka Ci wszystko wynagradza :) A jak powie mama to zapomnisz o wszystkim co było, chociaż pewnie już nie pamiętasz za bardzo :)

Sihayko Sara też miała często czkawkę po jedzeniu a szczególnie jak się nadmiernie później ruszała :)
 
reklama
Do góry