reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Agacynda dopiero pierwsza lekcja byla wie narazie bardziej sie rozgladala niz plywala ;) ale mam nadzieje ze fajnie jej tam bedzie :)

Anke kciuki&&&&
 
Dzieki dziewczynki, az sie boje naprawde. Mam mega stresa i mega zgage. Moze sobie wkrecam wiecie ze to proste a sie boje ze to znowu te jajniki moje( pco) sie odzywaja.
 
ANKE POWODZENIA!!! KCIUKI ZACISNIĘTE :*
NOELLE podziwiam Cie za taką pracę. trzeba miec opanowanie i oko! gratulacje dla Nataszki!!! niech jej na zdrowie idzie.
SIHAYA oeju!!! jaka Nadunia jest piękna!!! ja już nie pamiętam jak to jest miec takiego malucha :p dzięki za komplement i zyczenia dla małej :*
AGACYNDA u mnie octanisept sie sprawdził. tym w szpitalu smarowali, a potem połozna kazała mi fioletem i przez ten fiolet się wszysto gorzej goiło. wróciłam do octaniseptu i odpadł po kilku dniach.

my mamy sukces bo mała raczkuje :)
 
Anke kochana trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&& wstaw zdjęcie testu ;P to sobi pooglądamy


Agacyndo ja też pykałam octonieptem a potem pod pępuszkiem przejeżdżałam patyczkiem o uszu bo tam pod tm kikutem pełno tej ropki jest.i raz dwa odpadł

Domi super mała spryciula szybko zaczęła ;P
 
Anke pokazuj test!! :-)))

Domik gratulacje dla Lenki! Zdolna Kobietka :-))

Pepek juz mamy bez kikuta :-)) odpadl dzisiaj rano :D nawet nie wiecie co za szczescie hehehehe moja zmora poszla precz :D
 
agacynda ja też dawałam D+K od 8 doby do wyciskania w kapsułkach, podobno teraz są nawet w sprayu :rofl2: a jak psikasz pępuszek Octaniseptem to patyczkiem kosmetycznym mu też czyścisz? ja małemu psikałam Octaniseptem bo dostałam gratis ale goił się duuuużo gorzej niż przy córce a jej nasączałam pałeczkę w gaziku ze spirytusem (takie gotowe z apteki) i tym czyściłam bardzo ładnie się zagoił bez problemu a Jakubowi to nawet jak odpadł to jeszcze jakby krwią podchodził dopóki nie zaczęłam czyścić mu tak jak małej :baffled:
Asitko kciuki żeby ten cykl zakończył się pozytywnie!
Sihaya mi dwa szwy zostały na papierze w toalecie :confused2: tak samo wewnętrzne które miały być rozpuszczalne musiałam iść ściągać :wściekła/y: Nadusia przesłodka! taki spokojniutki aniołek :-)
domik wow! już raczkuje? silna kobieta! to pewnie szybko zacznie chodzić :-)
Anke zaciskam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli i żebyś te dwie kreski mogła przytulić za niecałe 9 m-cy! :-) kiedy planujesz iść do gin?
 
reklama
Agacyndka ja po opiniach znajomych i jajach z pępkiem u dzieci szwagra stwierdziłam, że octanisept jest o du...pę rozbić;) dlatego od razu spirytus poszedł w ruch.
Ale Domik i Agnieszka widzę zadowolone z oct., więc pewnie różnie to bywa.

Domik Lenka raczkuje?! suuuper;) popatrz,wydaje się jakbyś wczoraj pytała o ćwiczenia dla niej a teraz tak pieknie sobie radzi:) brawo Lenuś!!

Noelle nie ma to jak kuchnia mamy:) suuuper, że tak Małej wszystko smakuje:)

Mamuśki a czy Wasze pociechy często miewały czkawkę na poczatku?? bo Nadusia to prawie przy każdym karmieniu, lub po... niby daje ja do odbicia i ładnie sobie beka wtedy hehe ale na czkawkę to nie mam patentu...

Margotko baaaasne ale fajnie;) jak ja bym już tak chciała... miksować zupki, chodzić na basen z Malutką:) już się doczekać nie mogę;)

Anke no to kciuki zaciśnięte na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



edit
Anke gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowna wiadomość;) to już jesteście dwie Anulk@ i Anke:) proszę się w takim razie pięknie tu z nami udzielać teraz;) możesz zacząć od wklejenia zdjęcia dwóch kreseczek na teście:)
No to teraz jeszcze Paulinka i Asitka muszą dołączyć:)
 
Do góry