reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Paulinko tempka w dół i tempka w górę:) nic jeszcze straconego, zwłaszcza, ze ta w dół była zaburzona:) &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Asitko dla Ciebie też moc kciuków za pęcherzyk!! napisz koniecznie po wizycie co i jak - ale o tym chyba nie musimy Ci nawet przypominać, bo to oczywiste:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Agacyndka... i jak tam? rodzisz?? czy jeszcze w domu??
Co do łożyska to zależy czy są zwapnienia. Bo to że dojrzałe to dobrze:) tuż przed porodem może takie być jak nabardziej; jedynie jak są zwapnienia dodatkowo a termin odległy to wtedy się robi cesarkę; wcześniej i tak na ktg sprawdzają jak się dzidzia ma, bo im "starsze" łożysko tym mniej wydolne. W Twoim przypadku myślę nie masz się czym martwić, bo poród tuż tuż:)

Domik gratulacje dla Lenki:) pięknie się królewna rozwija:)

U nas dobrze, choć wczoraj Mała jakoś tak maaaało się ruszała jak na nią - aż zaczęłam się martwić czy po nocnych boleściach coś się jej nie podziało.. Na szczęście wieczorem jak się położyłam wróciła jej energia i zasnąć matce nie chciała pozwolić:) w nocy też buszowała więc to chyba tylko chwilowy spadek formy miała;)
 
Sihayko no wlasnie nie rodze... Czekam na ktg teraz... Zwapnienia wlasnie mam. I dwa krwiaki jakies na lozysku. Aj musze zapytac tego swojego gin bo sie martwie. A Mloda sie chyba nie spieszy... Cos mi sie wydaje ze do 5 wrzesnia spokojnie bedzie siedziec w srodku a ja na lajciku pojade do szpitala...

Asitko kciuki mocno zaciskam za pecherzyk &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sihayko a Nadusia pewnie pomylila dzien z noca :-) mojej tez sie to zdarza :D i czkawka o 1 w nocy... Takze sie nie przejmuj. Wazne zeby bylo 10 ruchow :)
 
Heh Agacynda 40 tydzień na suwaczku... No to nas Anielka wykiwała. Wszystkie myślałyśmy, że wcześniej będzie, a tu proszę:)Asitko &&&&Sihayko a może Nadusia już powoli się szykuje? No pogońcie trochę te panny:)Aaa i Domik gratuluję:) cudownie jest usłyszeć mama:)
 
Hmm Sihayko oddaje Ci palme pierwszenstwa hahahahahha bo Moje Dziecko siedzi wysoko i nie ma zamiaru chyba schodzic... Mam wrazenie ze ona to jak jacys kaskaderzy w tunelach rekoma i nogami sie zapiera byleby nie spasc. Zero rozwarcia, skurcze jaaaaaaakies tam bardzo znikome kilku sekundowe... A bez sensu... Juz przestalam odliczac :D hehehe
 
hehe a to uparciuch z Anielci:) żeby wiedziała jaki mama jej pokoik piękny zrobiła a jakie ma pościelki, kocyki... a jakie ubranka rozkoszne - to by od razu wyszła;)

Ja mam pierwsze ktg we wtorek;] właśnie dzwoniłam się umówić, to zobaczymy co tam Nadusia z kolei kombinuje, no a wcześniej w piątek wizytę to też się coś może dowiemy:)
 
Sihayko ja probowalam Mala wszystkim skusic... Ale sie nie daje. Juz w zyciu plodowym pazurki pokazuje :))
Moze Nadusia bedzie bardziej podatna na sugestie Mamusi do wyjscia :-)

Czarni !! Bo ja sie przejade do Koszalina :-)) hehehehe do jakiego wrzesnia?! Chlip chlip :D

Krolewnaaaaaaaa!! :))

A co tam u reszty? Hmm??
 
reklama
Agacyda jak chcesz to jeszcze trochę się z Tobą podroczę :-p może tak się wkurzysz że urodzisz jeszcze w sierpniu :-D
Sihayko moja Naduśka była bardzo uparta do wyjscia oby Twoja taka nie była :)
 
Do góry