reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

No ja właśnie z tej kozanoskiej przychodni przeniosłam się na Wejherowską. Co do specjalistów to stawiam tylko na prywatnych, których mam swoich, bo na swoim przykładzie sie przekonałam, ze na NFZ to porażka. A chodzi mi tylko o samego pediatrę. Tak do szczepień i ewentualnych choróbsk.
 
reklama
NEUROLODZY

Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej jest tam dr Wojdyło - konkretna babka...
Lekarz neurolog. Neurolog dzieci i młodzieży. Wojdyło | Wrocław ----> tu mas z bezpośrednie namiary na dr Wojdyło, mejl, prywatny gabinet, jest szefem "puchataka" jak doczytałam w tym info...

Bratowa (jako uczennica) chwaliła sobie dr Dołyk - nie wiem gdzie przyjmuje.

"Pulsantis" -kiedyś był tam neurolog dziecięcy, teraz nie jestem pewna. No i sławetny

"Promyk Słońca"na swobodnej.
 
Felidae w Pulsantisie właśnie dr Dołyk przyjmuje :tak:

Poza tymi które wymieniłaś, polecam dr Barbarę Ujmę-Czapską - jest ordynatorem neurologii w Marciniaku. REWELACYJNA. Ostatnio citowo potrzebowałam dobrego neurologa i wszyscy znajomi ze "światka" lekarskiego wskazywali właśnie na nią. W necie nie jest specjalnie rozreklamowana. Przyjmuje prywatnie w swoim domu na Canaletta, ale dodzwonić się tam graniczy z cudem, najlepiej jechać osobiście w dniu jej przyjęć (wtorki i czwartki od 16 do 18) i się zarejestrować.
 
Witam dziewczęta :-)
Mam gorącą prośbę - możecie polecić mi dobrego fizjoterapeutę. Wolałabym prywatnie, bo na nfz nie mam skierowania, bo pediatra każe czekać i obserwować, a ja chciałabym żeby jednak ktoś z wiedzą i doświadczeniem spojrzał na moją córcię.
 
Witam dziewczęta :-)
Mam gorącą prośbę - możecie polecić mi dobrego fizjoterapeutę. Wolałabym prywatnie, bo na nfz nie mam skierowania, bo pediatra każe czekać i obserwować, a ja chciałabym żeby jednak ktoś z wiedzą i doświadczeniem spojrzał na moją córcię.

Hej, bardzo fajna i przede wszystkim dobra Pani fizjoterapeutka od metody Bobath przyjmuje na Pilczyckiej w ośrodku FizjoMedica, tu masz adres strony z kontaktem

FIZJOMEDICA Rehabilitacja dzieci i dorosłych Wrocław Pilczyce Kozanów NDT Bobath Pilates

Chodziłam tam 3 miesiące, jestem bardzo bardzo zadowolona, potem udało mi sie na fundusz do tej samej babeczki ale w innym ośrodku dostać:)
 
Świetny sprzęt mają w szpitalu na Korczaka. odpłatnie też robią badania ale chyba raz w tygodniu, musisz sie dopytać, może wasza przychodnia ma z nimi umowę i będziesz miała na NFZ
 
reklama
W Korczaku mają bardzo dobry sprzęt i przyjmują codziennie. Mozna sie umówic odpłatnie, bodajże 40 złotych i na skierowanie. Terminy bardzo szybkie. Jeden minus jest taki, ze jak zejdzie ktos z oddziału to musisz czekac mimo umówionej godziny :sorry2:. Wiem bo sama lezałam tam z młodym a potem robilismy jeszcze tam chyba 3 razy usg odpłatnie.
 
Do góry