reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

Moja Oliwka też już zaczyna przesypiać noce .
Czasem jeszcze się obudzi, ale ogólnie to wreszcie się wysypiam TAK DŁUGO NA TO CZEKAŁAM HI HI HI
 
reklama
Gratulacje dla małych całonocnych śpiochów :-D Pietruszek już od jakiegoś czasu noce przesypia. Czasami trzeba wstać jak gdzieś mu smokol zaginie i nie może wymacać ale momentalnie zasypia dalej jak go dostanie
 
majce znow sie przestawil zegarek.i wstaje o 7...a ja marudzialam na 8.30....matko zeby te proces sie zatrzymal,,,,bo nie wydole z pobudkami o 5...
 
Synuś nas wczoraj zaskoczył. Zasnął po kapieli o 22 (dość późno, bo mąż o 21 wrócił z pracy i już poczekaliśmy na niego, szczególnie, że synek spał po południu) i obudził się dopiero po 5 (już było jasno!) Szkoda, ze to prawdopodobnie tylko taki pojedynczy epizod, nawet nie mam co się chwalić, bo pewnie dzisiaj będzie powrót do normalności...
 
Ewitko oby mu już tak zostało.
A Rafał śpi ostatnio do 5, 6 bez pobudek:-) ale jak np obudzi się o 5 czy po 5 to czasami już nie zasypia:-(, Ciekawe czy jak przestanie pić fenistil to zacznie znowu budzić się w nocy.
 
Podciagam watek do gory...

I jak tam Wasze roczniaki???
U nas bez zmian - przynajmniej jedna pobudka w nocy (albo nad ranem) musi byc... Wole jak jest w nocy bo wtedy dostaje butelke z woda i zasypia. Jak juz jest okolo 5:00 to jest jasno wiec Jasio zaczyna sie wiercic i butelka nie zawsze pomaga - czasem trzeba dac druga :szok:
No a potem spi do 8:00 a czasem i dluzej :-)
 
reklama
Pietruszek zasypia bez większych problemów sam koło 20 i śpi calutką noc a pobudka jest między 5.50 a 7.30.
 
Do góry