reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

U nas zupełnie się nie sprawdzily Huggisy (super flex) - czesto przeciekało, zwłaszca, gdy mąż zakładał pieluchę. tak więc trzeba było sie postarać, przy zakładaniu, aby było dobrze.Natomiast z pampersami nie mamy żadnych kłopotów - po prostu się zakłada i jest dobrze:tak: Nawe jeśli zrobi to mąz;-)


Trzeba tez siusiaczka na dół skierować:sorry2:
 
reklama
Mysz zazdroszcze Ci snu Jasia, Maja budzi sie co czesto w nocy przez to chodze jak neptyk jak nie pozwoli sie wyspac w dzien do 10.Choc czesto sama jest chyba zmeczona tym budzeniem ze śpi do 10.
 
Dzis znowu rekord - Jasio polozony po 20:00 obudzil sie dopiero o 07:00 :szok: No, ale minusem takiego dlugiego spania jest to, ze on potem jzu nie chce zasnac - jeczal i marudzil przez 2 godizny i przysnal na pol godiznki... Tej nocy dyzur mial moj maz ale co z tego skoro ja wszystko slyszalam...:dull:
Tak wiec wlasciwie to wole jak on sie budzi okolo tej 05:00 bo potem jest jeszcze ciemno i ladnie zasypia ponownie (do okolo 09:00) :-)
Zeby mu tak zostalo... :happy2::happy2::happy2:
 
mysz ty to masz dobrze :-D
piotrus dzisiaj rekordowo ostatnio spał do 10 ale po 3 nocnych pobudkach ;-)

a u nas tylko hugiesy super flex sie sprawdziły - pampersy przeciekały z każdej strony :tak: widać co dziecko to preferencje :-D
 
barszczyku widze że nasze dzieci podobnie śpią i budzą się w nocy, z tym że córcia potrafi zrobić sobie pobudke o 3 i gadac do 4lub 5 :szok:a poźniej odsypia do 10
 
Kurcze, to wy narzekacie na 8??? Mój ma codziennie pobudkę o 6. No aole w dzień dużo śpi, to w nocy nie musi już nadrabiac ;-)
 
reklama
krupko moja corcia w dzien śpi ja królik pod miedzą 15 minut z jednym okiem zamknietym drugim otwartym sprawdza stale obecnosc nawet na spacerze nie chce spać, czasem jej się zdaży pól godzinki drzemki na spacerku
 
Do góry