reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

reklama
po poludniu to ja jej nie zmusze do spania w lozeczku.nawet lezec tam nie lubi za bardzo.chyba szybciej zasnelaby na wersalce.ale jakos bedzie.dzieki dziewczeta za wsparcie i rady.fajnie ze jestescie,ze nie dolujecie jak moja mama...tzn kochana jest ale znacie ta maniere...no wiesz powinnas ja juz nauczyc spania osobno(ale jak wczesniej spalam z majka to nie zwrocila mi ani razu uwagi)ale wiecie mamy uwielbiaja zwrot A NIE MOWILAM;-)nawet jesli NIE MOWILA;-)
 
Nam WOjtus spi od 2 tygodni lepiej budzi sie tylko raz na krótnie karmienie i zmiane pieluszki ( bo ma cala spompowana).
Ale u nas to zasługa podawania mleczka modyfikowanego - ale tylko na noc a potem jeszcez dopicie cycusiem. Tak nam poradził pediatra.

Dziewczyny czy wasze pociechy spia na brzuszku:confused:? bo od 3 dni jak wchodze sprawdzic czy sie nie odkrył to on spi na brzuszku i jeszcze ma pupke w górę. zastanawiam sie czy powinnam go przekrecac na plecki? na razie tak robię
 
Nam WOjtus spi od 2 tygodni lepiej budzi sie tylko raz na krótnie karmienie i zmiane pieluszki ( bo ma cala spompowana).
Ale u nas to zasługa podawania mleczka modyfikowanego - ale tylko na noc a potem jeszcez dopicie cycusiem. Tak nam poradził pediatra.

Dziewczyny czy wasze pociechy spia na brzuszku:confused:? bo od 3 dni jak wchodze sprawdzic czy sie nie odkrył to on spi na brzuszku i jeszcze ma pupke w górę. zastanawiam sie czy powinnam go przekrecac na plecki? na razie tak robię

Piotrek przedwczoraj przekręcił się przez sen na brzuszek i go tak zostawiłam. Widać tak mu wygodnie. Dorosły facet już jest i główkę bez problemu podnosi, więc niech sobie sam pozycję wybiera.
 
Wreszcie sie wyspałam. Rafał zasnął po 20 obidził sie o 23 jak jeszcze nie spałam więc dostał cyca a potem pobudka po 5 cyc w małej ilości i spaliśmy sobie do 8.30 . Oj już nie pamiętam kiedy tak sobie spałam.
 
Po kapieli,karminiu polozylam majke do lozeczka.marudzila,dalam jej butle z soczkiem wypila 60ml i zasnela...i spala 4 godziny...moze ona za malo pila?zobacze dzis w nocy.ale jak ona slodko zasnela przytulona do butelki...nie moglam sie oderwac od tego widoku;-)
 
Po kapieli,karminiu polozylam majke do lozeczka.marudzila,dalam jej butle z soczkiem wypila 60ml i zasnela...i spala 4 godziny...moze ona za malo pila?zobacze dzis w nocy.ale jak ona slodko zasnela przytulona do butelki...nie moglam sie oderwac od tego widoku;-)

maluszki 5 miesieczne powinny wypijac 150-180ml mleczka modyfikowanego. i potem jeszcze cycus (o ile chca). Tak nam powiedział pediatra.
 
reklama
U nas noc fatalna. Pobudki co 2-3 godz. ale spowodowane wstrętnym katarem, który się uwziął na moje dziecko :wściekła/y: Ale Piotruś chyba zrozumiał, że ściąganie katarku jest dla jego dobra - trochę popłakuje ale pozwala nosek wyczyścić :tak:
 
Do góry