reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

U nas dzisiejsza noc troszke lepsza, ale Quintus miał tyle wrażeń wczoraj, że mu się nie dziwię, że spał prawie cała noc tylko jedna pobudka o 2.00.

Ewitko u mnie też 150 to za dużo 100 mleczka to max;-).
 
reklama
Jas znowu mnei zaskoczyl :-D
Polozylam go o 20:00 , o 22:00 jeczal i dostal wody a przed 23:00 jak gdyby nigdy nic obudzil sie i byl rzeski jak skowronek :eek::eek::eek: Smial sie i chcial sie bawic, ale nie dalam sie i musial spac dalej. wiercil sie i krecil ale zasnal - spal na szczescie prawie do 06:00, zjadl i potem do 08:30 :-) Czyli dzisiejsza noc nie byl;a zla :-)
 
moi cxhlopcy przesypiaja cale noce i to wlasciwie od prawie dwoch miesiecy juz. Wieczorem okolo 19 dostaja ostatnia butelke/piers przy czym zazwyczaj zasypiaja. Jesli nie to zanosimy ich z mezem do pokoju, troszke pospiewamy i chlopcy spia jak zabici do 7-8 rano, zazwyczaj do 8. w dzien spia bardzo malo, bo po pol godzinki-godzinke, dlatego z nadmiaru wrazen przesypiaja wykonczeni cale noce.
 
U mnie podobnie, ale ja juz się przyzwyczaiłam: pierwsza obudka ja ja kładę się spać czyli koło 1, potem 4 i 7 i spimy do 9-10, ale nie czuję się zmeczona pewnie dlatego, że po przystawieniu go do cyca w momencie zasypiam.


U Nas to norma kąpiel za chilke juz sie grzeje w łazience. koło 19:30 -20 butla na noc a potem to albo figle tak do godziny albo odrazu lulanie. Pobudka koło 1 na butle ....w miedzy czasie popija :d potem 6-7 rano...jak o 6 to butla jak o 7 to juz zabawa do 8 i snaidanko :d i nie mam co marzyc ze jak go wezme do siebie to bedzie spał..pakuje rece w oczy w buzie gada... kreci sie dopuki sie nim nie zainteresuje hehe
 
Wczoraj Majeczka nie chciala spac w lozeczku. dzis zasnela w nim...jak zwykle do nastepnego karmienia;-)ale nie od razu krakow zbudowano.mamy wykopany dol pod fundament
 
dziekuje ewitko dziś dałam córci pic w nocy bo od kaloryferów sucho i samej się pić chce wieć sie nie dziwię ze o 3 miałam pobudke ale póżniej spała do 7
 
U nas noc dzisiejsza super, ale Quinten spał z nami:zawstydzona/y:, tak mnie glowa bolała, że nie miałam siły walczyć:zawstydzona/y:.
 
Ewitka - mój Wojtek tylko wieczorne karmienie takie duze a w dzien to tak po troszku w południe 125 zupki. Wczoraj wypił 180ml i chciał jeszcze ale mu nie dalismy dopiero cycusia, dzis tez juz wypił swoja działke i teraz bawi sie butla i czeka na pluskanie :tak:
 
Ewitka - mój Wojtek tylko wieczorne karmienie takie duze a w dzien to tak po troszku w południe 125 zupki. Wczoraj wypił 180ml i chciał jeszcze ale mu nie dalismy dopiero cycusia, dzis tez juz wypił swoja działke i teraz bawi sie butla i czeka na pluskanie :tak:


Moje dziecko właśnie sie pluska pod opieką taty;-).
 
reklama
Do góry