reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

Może sama z tego wyrośnie, ale musicie jej w tym pomóc. U nas też długo było zasypianie przy cycusiu, ale parę razy jak mi przy piersi nie zasnął, to tata wkroczył do akcji i zaczął usypiać w łózeczku. Najpierw było duzo krzyku, (do dzisiaj czasem jest protest) ale w końcu poznał, ze to nie przelewki zasypiał. W nocy albo raczej nad ranem biorę go do cyca, ale na noc zasypia sam, a raczej z tatą
Spróbuj na początek dać jej przed kąpielą porządna kolację, może cycusia też dać wcześniej albo nie dać jej zasnąć przy cycu, a potem zaangażować męża i najlepiej zatkać sobie uszy :-( Początki bedą bardzo trudne, ale w końcu mała istotka pojmie o co chodzi.
 
reklama
Marti ja ci nie pomogę, bo mój synuś sam smoka odrzucił jeszcze w marcu, chyba smoczek był be, bo mu górne ząbki szły 3 na raz i smok go drażnił. I powiem szczerze, że byłam w szoku, bo on wcześniej nie potrafił inaczej zasnąć: cyc albo smok. A teraz mama da popić, pojawia się tata, synu wie co się święci i ucieka przed nim ze śmiechem, a jak już się złapią, to ląduje w łóżeczku, tata robi aaa, czasem nuci kołysankę i po 2-5min synuś śpi. Nie zasypia sam jak inne dzieci, potrzebuje towarzystwa, pogłaskania, ale nie jest to uciążliwe, więc nic z tym nie robimy.
 
My mieliśmyn odstawic jakiś czas temu, ale zaczęły iś dolne 2 i mały pchał palce do buzi i zaczynał je podgryza a potem ssac. Uznałam, że łatwiej wywalic smoka niż odzwyczai od palca, wiec nadal smokujemy. No ale jak wylazła jedna 2 to smoczek już nie fajny, no ale druga się ruszyła i znów miłośc życia...
 
Jasio popoludniu zasypia z butelka z woda i niestety jak jzu zasnie to musze do niego wejsc i mu wyjac z buzi smoczek z butelki :no: Czasem sam odrzuca butelke jak wypije, no ale czasem zasypia z nia w buzi :baffled:
 
bezbolesnego sposobu, a raczej "bezkrzykowego" chyba nie ma :no: Trzeba się nastawić psychicznie na małą wojenkę. No i koniecznie trzeba zaangażować meża - jak bedzie widziała Ciebie, to na pewno łatwo nie popuści, mezowi bedzie dużo łatwiej :tak:
 
teraz przez upały córcia budzi sie 5 razy w nocy i popija wodę niestety nie umie jeszcze sama nalac jej sobie i sie napic przez co jestem budzona i niedospana;(

zasypia ze smokiem tylko w domku w łóżeczku i tak jak Karolinka jak sie przebudzi to tez go chce;(
 
U nas dziś fatalna nocka :no: z 10 razy chyba M do maęłgo wstawał :-( Ja miałam luzy bo dziś imieninki więc M chciał żebym sie wyspała :-D Taki oto prezent od niego mam :-D:-D:-D Bo i tak cały dzień sama z Piterkiem... W dzień ok jest ale ta nocka :szok: Chyba już jakaś reakcja po szczpieniu jest... Bo nowym zębom chyba sei nie spieszy :dry:
 
reklama
U nas dziś fatalna nocka :no: z 10 razy chyba M do maęłgo wstawał :-( Ja miałam luzy bo dziś imieninki więc M chciał żebym sie wyspała :-D Taki oto prezent od niego mam :-D:-D:-D Bo i tak cały dzień sama z Piterkiem... W dzień ok jest ale ta nocka :szok: Chyba już jakaś reakcja po szczpieniu jest... Bo nowym zębom chyba sei nie spieszy :dry:


Marti a moze poprostu goraco, duszno Piotrusiowi w te upały u nas Quinten w samym bodziaku śpi a i tak ciągle stęka, budzi się cały mokry:dry:.

No i wszystkiego najlepszego z okazji imienin:tak:.
 
Do góry