reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

dziewczyny pomóżcie.

Wydaje mi sie, że Miłosz przestał sie najadać moim mlekiem. Zawsze w nocy przesypiał około 6h teraz wstaje co 2h do jedzenia a mi w tym czasie nie zdąży sie pokarm napełnić. I Nie wiem co robić czy przeczekać bo może to jakiś kryzys 12tygodnia czy skok rozwojowy. Naprawde nie wiem co robić, dać butle na noc?
Poradzcie cos.
 
reklama
g_agnes a od kiedy tak wstajecie? Spróbuj przeczekać, ale jak bardzo marudzi to daj może 60 ml mm na noc, albo przy którymś nocnym karmieniu. Myśmy tak dawali czasem, a teraz znowu tylko na moim mleku, więc nic się nie zaburzyło.
 
Lazy 2 noce dopiero jest taka sytuacja. Ale za to w dzień je co 3h. A zawsze w dzien jadł co 2h góra 2,5h a w nocy spał te 6h a teraz co 2h.

Mały je zawsze 20min z jednej piersi i jak go odstawiam to nie płacze, że mu sie zabarło jedzenie wiec wychodziłam z założenia że się najadł. I sama nie wiem. Zawsze małego noszę dotąd aż mu sie odbije i to go troche wybudza i może to też jest jakaś przyczyna tego że słabo śpi.

Nie wiem już głupia jestem. Chciałabym dla niego jak najlepiej. I strasznie sie boje mm o brzuszek i problemy z kupką bo na moim nie mamy nic takiego.
 
Agnes wydaje mi sie ze wstawanie czesciej nie musi oznaczac ze sie nie najada. Moj tez kiedys przesypial cala noc a teraz sie budzi co 2h ale troche possa i znowu zasypia. Moze po prostu skok rozwojowy.
 
G_agnes ja mysle jak Gochson, ze to moze byc skok. u nas podobnie bylo, juz wszystko sie ustabilizowalo a tu nagle pobudki co 1-2 godz. najgorsze ze po 3 takich nockach przypaletala sie biegunka i zaczal jeszcze gorszy hardcore, po 2 dniach biegunka sie uspokoila, ale nadal pozostaly zielone kupska:eek:bylismy dzis u lekarza, ale powiedzial ze tak moze byc na cycu i przeczekac samo powinno przejsc, strasznie mi szkoda maluszka bo bardzo sie meczy w nocy:no:ale na jedzenie budzi sie znowu tylko 1-2 razy w nocy czyli wydaje mi sie ze jak chorobsko pojdzie precz to wszystko wroci do normy. Ja tez na poczatku tak pomyslalam ze sie nie najada,ale nie zdecydowalam sie na dokarmianie i jest ok...
 
nie dałam wczoraj małemu mm i dobrze zrobiłam bo budził sie co 3h więc w miare znośnie. Chociaż ja nadal marze żeby przespać 8h ciurkiem hehe :D:D

Dziękuje za rady. Chce karmić małego do poł roku i ani dnia dłuzej;)
 
dziewczyny przez ile minut karmicie swoje dzieciątka? nasz Adaś ostatnio przechodzi samego siebie, zawsze jadał po 15 min co 2h, ostatnio coś mu się przestawiło i karmienie trwa 8-10 min co 2h czasem zdarza mu się 4 min :szok:
 
reklama
Do góry