reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

Martolinka- od którego miesiąca dawałaś tak w kawałku? Od 6? Nie krztusił się Antoś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamido-łoooo niezły dzieciak ale ja bym się bała-moim zdaniem on tego nie gryzł tylko łykał :baffled:
kasia tak jak pisze mamido to zależy od indywidualnych potrzeb dziecka a Sławk ma wiecznie głoda... próbowaliśmy już tą kaszkę i marchew z jabłkiem i mu smakowało ;-) a samym jabłkiem pluł na brodę bo okazało się za kwaśne :-D
 
mam pytanie.
Miłosz ostatnio jakoś mnie nadgryzł;/ i mam rane na lewej piersi. Macie jakieś sposoby na wyleczenie? Bo powiem szczerze że sie karmić odechciało. a przynajmniej tą lewą stroną:)
 
agnes moze odciagaj delikatnie z tej piersi i przystawiaj go do drugiej a reszte odciagnietego mleka butelka dopoki Ci sie to nie zagoi ?
 
g_agnes ja mialam tak po laktatorze szpitalnym, poszlam do apteki dostalam masc i po paru dniach przeszlo, a w miedzyczasie sciaglam delikatnie reczynm.

Kivinko nie pomoge bo jeszcze malo wiem w temacie.

A ja mam pytanie o karmienie persia, czy laktacja Wam sie juz ustabilizowala? Bo u mnie po nocy piersi jak kamienie, a szczegolnie lewa, leci z niej przy kazdym karmieniu z piersi prawej. Wkladka po nocy mokra, juz nie wiem co mam robic bo jak bede odciagac to bedzie produkowac wiecej, ale jak nie odciagne to Szymek mi sie dlawi.
 
kivinko lekarze różnie zaczynają rozszerzanie diety malucha ,ale z reguły rozpoczyna się od warzywka - typowo od marchewki. Potem stopniowo inne rzeczy- jabłuszko , kleik ryżowy z jabłuszkiem, przeciery warzywne. Zupki to na razie nie na wywarze mięsnym.
Z glutenem powinnam sobie przypomnieć , ale my chyba zaczęliśmy od dodania 0,5 łyzeczki kaszy mannej do posiłku. Zaczęliśmy jak mały miał około 5-5,5 msca

Emilia jak mała pośpi w nocy dłuzej (co się rzadko zdarza:-p) to piersi są pełne , ale tak z reguły mam wrazenie , że są puste a jak mała zassie to swoje wyciąga;-)
 
U mnie zawsze z drugiej leci jak odciągam mleko, a są jak kamienie bo pewnie masz długą przerwę w nocy...może lepiej cos odciągnąc...żeby sie czasem zastoje nie porobiły...
 
reklama
doigralam sie .... Maksio sobie robi nocne spanie o 16 :( juz teraz wszystko rozumiem - w dzien sie meczy z zabkami i nie spi , popoludniu pada ze zmeczenia i mysli ze jest noc .....
 
Do góry