reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

mynia to zapraszam na wątek październikowy....

apropo tyciato zwróc uwage tez na to ze maleńka jest juz w ciągłym ruchu, czyli bardzo duzo spala i mniej tyje... ja bym sie na Twoim miejscu nie martwiła, ale dla prewnosci ten posiew mozesz zrobic...
 
reklama
I ja uważam, że nie ma się czym przejmować. Dziecko zaczyna się coraz bardziej ruszać tak wiec i traci więcej kalorii a co za tym idzie, wolniej przybiera na wadze. Moja Asia czasami miała takie miesiące, że wogóle nic nie przytyła.
A skoro ma 5 miesięcy to chyba powinno dziecko mieć podwojoną wagę urodzeniową. I jest tak u twojej córeczki czy nie?

ps. ma piękne duże oczy twoja córunia.
 
Dziekuje bardzo:-).A malutka przy porodzie wazyla 3,222wiec podwoila awoja wage tylko zawsze tyla od1,5-1kg wiec zmartwil mnie ten niski przyrost wagi:sorry2:bardzo wamm dziewczyny diekuje.pozdrawiam
 
A dodam ze mala ma swietny humor,bawi sie i zachowuje jak zwykle wiec mysle ze chora nie jest..i rzeczywiscie ostatnio caly czas sie rusza i cwiczy o tym nie pomyslalam:sorry2:jeszczcze raz bardzo dziekuje za rady:tak:.pozdrawiam mamy i ich pociechy:-p
 
reklama
Damian waży około 9200( taka waga z dnia 3 kwietnia) -jak sie urodziła miał 3250 a mierzy coś około 80 cm ( 16 marca byliśmy na pomiarach to wówczas było 77 cm) jak sie urodził miał 52cm.
 
Do góry