reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
jak na 4 miesieczne dziecko to wazy sporo...moja Oliwka ma 7 miesiecy i nie wazy jeszcze (chyba, bo dawno nie wazylam) 9 kg
 
Natalka już długo waży 10kg no może teraz 10,5.. na roczek ważyła 9,5.Nie wiem czy to jakiś powód do zmartwienia czy to normalne,że teraz wolniej przybiera...
Marta ważyła 2tyg temu 5,1kg.
Jeden kolega Natalki ma 2latka równe i waży 19kg natomiast koleżanka 4letnia 14kg...Uważam,że większa krzywda dzieje sie temu chłopczykowi..
 
Moj Wojtus wazy 7,5 kg , z miara to nie wiem za bardzo ubrankama na 3-6 chociaz kupuje mu tez na 6-9 i tez sa dobre :)
z tego co czytam to chyba mam jakiegos kolosa :)
a dopiero 13 kwietnia skonczy 5 miesiecy :laugh2:

z checia bym wrzucila jego zdjecie ale nie umie :)

pozdrawiam
 
Robert 20.03 wazyl 6200. Dlugosc sama mierzylam wyszlo mi 65, 66cm. Ubranka ma juz na 68 a ma 3,5 miesiaca ( jak byl wazony mial niecaly 3, bo jest z 24 grudnia).
Tak wiec sunfloower nie jestes sama. :-D
 
Dziwczyny waga i wzrost nie sa ważne. Wazne jak dziecko się rozwija i czy te parametry są na tych samych centylach. Marysia wazy 9800 i ma 74 cm wzrotsu i jest na 75 centylu i z wagą i wzrostem - czy to znaczy ze jest gruba? Nie to znaczy ze ma wagę odpowiedznia do wzrostu.
 
reklama
Do góry