reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
kurcze jak wy to robicie ze wasze skarby sa takie duze, kacpero wazy 7 kg i ma 68 cm wlasnie skonczyl 6 mies. czy to prawidlowa waga?
 
Aniołek79 wedlug mnie prawidlowa ;) moja niedlugo bedzie miala 6 miesiecy i ma 70 cm i wazy 8 kg...moja urodzila sie juz z dosc potezna waga (3840)

Pozdrawiam
 
A moja Julcia jak ostatnio się mierzyłyśmy i ważyłyśmy miała 73,5 cm długości i ważyła 7980 g.- mało niestety...:-(
 
reklama
A moja Oliwka za 2 dni kończy 3 miesiące, waży 7150, co do wzrostu to nie wiem, ale z ubranek na 68 już wyrosła.Waga urodzeniowa to 3780, a wzrost 54 cm.Także nieźle idzie do przodu ;-)
 
Do góry