reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
mamusia 2008 maja jest na butli i moze dlatego tak rosnie... a twoja cora z taka waga urodzeniowa to faktycznie gigantka teraz... ladnie przybiera:-) maja przy wyjsciu ze szpitala 3400. a urodzila sie 3620 i 55 cm.
 
Też geny mają tu wiele do powiedzenia - Nika jest taka wielka chyba po tacie. Jak się urodziła miała 2960, wzrost 54 cm. Tylko tyle, bo wylazła za wcześnie, mimo, że zaciskałam nogi... :)
 
Moja niunia na 5 m-cy 7kg i ubranka nosi głównie 74 chociaż zdarza się że jest duże 68 a przy urodzeniu 3640 i 56 cm.
 
mamusia 2008 e no ladnie ta twoja panna pisze:-) hehe. maja ma dlugie nogi. to nie po mnie bo ja kurdupel.... tez po tacie. zreszta mala to czysty ojciec... nie wyparl by sie:-))
 
reklama
Cześć dziewczyny moja zuzia też jest bardzo podobna do tatusia:tak: ale jak mi to ktoś mówi to ja na to że po mnie i tak ma to najważniejsze:-D Oczywiście mi to nie przeszkadza bo tatuś ładny, ale doszukuję się chociaż odrobiny podobieństwa do mnie:tak:
 
Do góry