reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

polecam wózki MAMAS&PAPAS to ejst firma peg perego tylko na wyspach pod tą nazwą... ja chorowałam na model luna ale nie miałam jak go kupić. Oglądałam go w Polsce na żywo i uważam, że jest super i cena w miarę :)


Miałam ten wózek i niestety jest nieporęcznym klamotem :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Również dołączam do pochwał nt wózka espiro magic. Ja posiadam espiro magic 3 i mogę polecić z czystym sumieniem. Użytkowany od czerwca. Również jako jedyny zmieścił się do bagażnika mego małego samochodu. Drugim typem byl quinny zapp, ale brak rozkładanego oparcia skutecznie mnie zniechęcił.
 
Hej,
ja polecam serdecznie wózek baby design elf.
Dla mnie jest po prostu idealny, długo się zastanawiałam nad małą, lekką parasolką i w końcu znalazłam :happy::happy:
Mój synek jest zachwycony i ja również :happy:
 
Witam zastanawiam sie nad kupnem sapcerowki. Zastanawialm sie nad kilkoma modelami Espiro 3,4 i JET lub citi
o maigic widze dosc pochlwalne komentarze ale zastanawiam sie jak funkocjonuje on w zimie jak jest snieg?
Drugie pytanie odnosnie tego czy jak dziecko jest starsze to nie ma problemu z prowadzeniem go?
 
Ja polecam spacerówkę Jane Solo użytkuję ją ok 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Plusy: bardzo wygodna w prowadzeniu, zwrotna, budka naciaga się az do pałąka, łatwo się składa, wielostopniowa regulacja, lekka i zarazem stablina, materiał nie nagrzewa się od słońca. Minusy to cena, dostępność i kosz na zakupy do 4kg.
 
Ja polecam z czystym sumieniem CYBEX CALLISTO :-)
Wózek Cybex Callisto spacerowy - porównanie cen w sklepach internetowych

Spisał się doskonale. W dołączonym linku jest opisana moja opinia o nim dość dokładnie...wszystkie za i przeciw.

Polecam w szczególności rodzicom wysokim, ponieważ mój Synek dzięki tacie należy do wysokich dzieci :-D (84cm) Ma skończone 20 miesięcy i jak go sadzałam w domu ostatnio, to oparcie jest wciąż wyższe od jego głowy, co w innych wózkach jest raczej niemożliwe (mam na myśli tak wychwalany m. in. espiro magic)

POLECAM!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Leżaczki z fisher price są bardzo ciekawe. Duży wybór znajdziesz w "odnarodzin.pl". Ciekawym pomysłem jest Las Tropikalny z zabawkami, które uspokoją dziecko.Jest w nim aż 5 prędkości bujania do wyboru. Jest także miękki zagłówek , aby dziecko czuło się wygodnie i bezpiecznie.
:dry:
Najważniejsze jest aby było bezpieczne łóżeczko. Warto moim zdaniem zakupic łóżeczko na kółkach, jest bardziej praktyczne. Ja swoje kupiłam w sklepie"odnarodzin.pl" z naturalnego drewna sosnowego z szufladą w bardzo dobrej cenie.
Tu też śmiało możesz się pochwalić sklepem, jakoś nie ufam takim opiniom.....- reklamom
 
Dziewczyny potrzebuje porady, który wózeczek bedzie lepszy dla mojej córci, 20 m-cy 13kg i 86cm
silver cross dazzle Silver Cross Dazzle - Tosia.pl
cybex callisto Wózek Wielofunkcyjny Cybex Callisto, Cybex, Wózki dziecięce wielofunkcyjne - sklep internetowy dla dzieci – www.babyexpress.pl
maclaren xlr Maclaren Techno XLR - Tosia.pl

ew. cybex onyx CYBEX ONYX, Cybex, Wózki Spacerowe - sklep internetowy dla dzieci – www.babyexpress.pl

młoda mi potrafi usnąć na spacerze, a jak jestesmy u babci to śpi tylko w wózku wiec chciałabym, żeby miała wygodnie. Mamy teraz jane nomad i jestem bardzo zadowolona, nie zamierzam go sprzedawać, ale zajmuje on strasznie dużo miejsca w bagażniku...
 
reklama
Ja polecam z czystym sumieniem CYBEX CALLISTO :-)
Wózek Cybex Callisto spacerowy - porównanie cen w sklepach internetowych

Spisał się doskonale. W dołączonym linku jest opisana moja opinia o nim dość dokładnie...wszystkie za i przeciw.

Polecam w szczególności rodzicom wysokim, ponieważ mój Synek dzięki tacie należy do wysokich dzieci :-D (84cm) Ma skończone 20 miesięcy i jak go sadzałam w domu ostatnio, to oparcie jest wciąż wyższe od jego głowy, co w innych wózkach jest raczej niemożliwe (mam na myśli tak wychwalany m. in. espiro magic)

POLECAM!:tak:

Witam:)
Czytalam Twoja opinie i bardzo mnie podbudowala bo zamierzam kupic ten wozek, jednak ma pare watpliwosc:
- czy siedzisko nie jest za plytkie? nigdzie nie moge znalezc glebokosci siedziska...:/
- Czy do modelu z 2010 z calym bialym stelazem bedzie pasowal fotelik Aton np. z tego roku( montuje sie go na spacerowke, a w nowym Callisto na sam stelaz)
- czy bede miala problem z prowadzeniem tej spacerowki, bo jestem niska 163cm:/

Ogolnie jestem zauroczona ta spacerowka, wygladem(bialy stelaz bardziej mi sie podoba),kolkami i pojedyncza raczka:) Waga troszke przeraza, ale wymiary sa ok.

Mieszkam obecnie w Oslo i nie mam mozliwosci sprawdzenia tej spacerowki w sklepie, dlatego bylabym wdzieczna za odpowiedz.
 
Do góry