reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Nie sztuka jest polceic cos drogiego :sorry:

czasem lepiej dołożyć i mieć pewność że wózek się nie rozleci do osiągnięcia przez dziecko wieku co najmniej 4 lat, niż kupić coś tańszego i po roku lub dwóch kupić znowu spacerówkę bo nasza nie dała rady :sorry:, znam to z autopsji :eek: wielu klientów po pewnym czasie wraca i przyznaje mi rację :rofl2:

ja zmuszać nikogo nie będę :-) a x-landera xs bym nie kupiła bo jak dla mnie jest za bardzo plastikowy :-)
 
reklama
czasem lepiej dołożyć i mieć pewność że wózek się nie rozleci do osiągnięcia przez dziecko wieku co najmniej 4 lat, niż kupić coś tańszego i po roku lub dwóch kupić znowu spacerówkę bo nasza nie dała rady :sorry:, znam to z autopsji :eek: wielu klientów po pewnym czasie wraca i przyznaje mi rację :rofl2:

ja zmuszać nikogo nie będę :-) a x-landera xs bym nie kupiła bo jak dla mnie jest za bardzo plastikowy :-)


Jesli ktos ma 250 na wózek to ma 250 anie 550 :sorry: Jeśli nie jesteś w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie to czasami sie lepiej wcale nie odpowiadać :sorry:
 
Jesli ktos ma 250 na wózek to ma 250 anie 550 :sorry: Jeśli nie jesteś w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie to czasami sie lepiej wcale nie odpowiadać :sorry:

nie musisz być zaraz taka uszczypliwa :sorry2: wyraziłam swoje zdanie , napisałam koleżance dlaczego bym coneco nie kupiła i tyle, pracuje kilka lat w branży i nie obrażając nikogo tutaj, ale mam większe obeznanie i wiem jakie wózki ludzie reklamują a jakie nie, poza tym koleżanka napisała co poleciłabym w porównywalnej cenie a nie napisała że ma 250 zł ja w porównywalnej cenie nie poleciłabym nic, więc napisałam o inglesinie i tyle....

a poza tym można kupić używaną w bardzo dobrym stanie :-) za 250 zł skoro się tak czepiasz tej kwoty :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie musisz być zaraz taka uszczypliwa :sorry2: ...

Celowo jestem uszczypliwa, bo co chwila piszesz, ze znasz sie lepie, ponieważ pracujesz w sklepie :sorry: czytałam wiele twoich postów - niestety :sorry: często wprowadzasz ludzi w błąd, zarówno odnośnie fotelików samochodowych jak i wózków :sorry: Tak mnie tknęło, żeby uratować, chociaż jedną osobę przed twoimi "dobrymi radami"...

Oczywiście bez urazy :sorry:
 
powiem krótko tylko winni się tłumaczą więc ja nie będę :-) nikogo w błąd nie wprowadziłam jeśli chciałabyś wiedzieć :-) to tyle na ten temat :-)
 
hej hej :p Kupiłam coneco albatros . Podoba mi się on a jak się będzie sprawiał ocenię sama :tak: ale dziękuje za sugestie a dziecka nie mam zamiaru wozić do 4r.ż a nawet do 3 :D:-D
 
reklama
teraz szukam wózka parasolki i totalnie nie wiem co kupić.. kupiłam bebe confort loola ale sprzedaję, bo jak dla mnie za duża jest, szukam wózka jak najlżejszego i najmniej zajmującego miejsca (do miasta, sklepu, w podróż), ale z rozkładanym siedziskiem na płask, wykonanego z porządnego materiału, z amortyzacją, nie za dużymi kołami i żeby go nie telepało na kostce brukowej czy innym mniej równym terenie, pomóżcie.. wypatrzyłam do tej pory na Allegro takie wózki
Spacerowka JOKER wózek Parasolka Milly Mally Wys13 (1512146781) - Aukcje internetowe Allegro
WOZEK SPACEROWY DELTIM DELTI LIV 2010 6xKOL 7,2kg! (1507163391) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka MAMU renomowanej firmy Mamas&Papas (1515868269) - Aukcje internetowe Allegro
Spacerówka Mamas & Papas/Peg Perego OLLIE (1488628659) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK EASY GO LOOP +GRATIS+WYS.0ZŁ_SKLEP_BC_ (1525754432) - Aukcje internetowe Allegro
jednak nie widziałam tych wózków na żywo i nie bardzo mam możliwość zobaczyć... czy możecie mi coś polecić?
 
Do góry