reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Dziewczyny chcę się poradzić co do wózka- Coneco albatros.

Ma któraś z was taki? Proszę o opinie,bo chce go kupić.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje porady, który wózeczek bedzie lepszy dla mojej córci, 20 m-cy 13kg i 86cm
silver cross dazzle Silver Cross Dazzle - Tosia.pl
cybex callisto Wózek Wielofunkcyjny Cybex Callisto, Cybex, Wózki dziecięce wielofunkcyjne - sklep internetowy dla dzieci – www.babyexpress.pl
maclaren xlr Maclaren Techno XLR - Tosia.pl

ew. cybex onyx CYBEX ONYX, Cybex, Wózki Spacerowe - sklep internetowy dla dzieci – www.babyexpress.pl

młoda mi potrafi usnąć na spacerze, a jak jestesmy u babci to śpi tylko w wózku wiec chciałabym, żeby miała wygodnie. Mamy teraz jane nomad i jestem bardzo zadowolona, nie zamierzam go sprzedawać, ale zajmuje on strasznie dużo miejsca w bagażniku...

maclaren xlr :-) bezawaryjny, lekki, szerokie siedzisko :-)

Dziewczyny chcę się poradzić co do wózka- Coneco albatros.

Ma któraś z was taki? Proszę o opinie,bo chce go kupić.

niestety ja odradzam jakiekolwiek coneco, niestety firma idzie na ilość a nie na jakość .... porażka
 
pracuję w sklepie na dziale wózków i foteli więc powiem krótko :
1. problemy z kółkami które się psują
2. problemy z materiałem który się pruje
3. jak na taki stelaż to powinna być lżejsza, niestety nie jest ma 8 kg
4. wózek jest do 15 kg i ani grama więcej, bo później cała rama się obwiesza :-(
to chyba tyle z najważniejszych rzeczy jak cos mi się jeszcze przypomni to dam znać ;-)
 
To jaki Twoim zdaniem jest dobry w porównywanej cenie?

W podanej cenienie to niestety nie mozna oczekiwać ideału... Wybierz cos co ci sie podoba i tyle :)

Przy wyborze pokieruj sie wysokością rączki, bo to istotnie, żeby np nie była za nisko.

Tanie wózki parasolki, daja plecom dziecka kiepskie podparcie - ani to zdrowe dla postawy, ani wygodne dla dziecka.

Ja bym sie raczej zdecydowała np na coś w tym stylu: RA GRACO WÓZEK SPACEROWY MIRAGE (1527170687) - Aukcje internetowe Allegro

Taka konstrukcja jest solidniejsza, wytrzyma większe obciążenie, no i sztywne oparcie pod plecy.
 
ja natomiast polecam inglesine trip :-) w miarę lekki wózek , prosty w użytkowaniu niestety cena w sklepie stacjonarnym około 559 zł ale powiem że nie do zajechania wózek :-)
 
W podanej cenienie to niestety nie mozna oczekiwać ideału... Wybierz cos co ci sie podoba i tyle :)

Przy wyborze pokieruj sie wysokością rączki, bo to istotnie, żeby np nie była za nisko.

Tanie wózki parasolki, daja plecom dziecka kiepskie podparcie - ani to zdrowe dla postawy, ani wygodne dla dziecka.

Ja bym sie raczej zdecydowała np na coś w tym stylu: RA GRACO WÓZEK SPACEROWY MIRAGE (1527170687) - Aukcje internetowe Allegro

Taka konstrukcja jest solidniejsza, wytrzyma większe obciążenie, no i sztywne oparcie pod plecy.

Wózek bardzo fajny, ale nie składa się w parasolkę, jeśli to nie problem to można sie spokojnie nad nim zastanowić. Pozycja spoczynkowa także jest, chociaż niewielka.
Fajne i niedrogie są też wózki Delti Liv, tu pozycja spoczynkowa także jest, nawet większa niż w graco, tak samo można się zastanowić nad x-landerem x-s, także nie drogi i bardzo fajny wózeczek.
Pozdrawiam
 
reklama
Do XS bałam się włożyć moją 12 kg córkę, wygląda jak wózek dla lalek ( miałam wrażenie że się pod Nią załamie) siedzisko jest malutkie i oparcie nie rozkłada się na płasko.

Kupiliśmy zatem X-Go, znalazłam promocję na allegro z przesyłką zapłaciłam 450zł i myślę że będzie nam bardzo długo służył, polecam z ręką na sercu :tak:
 
Do góry