reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Witam dziewczyny,
jestem tu nowa.
Czy któraś z was używa wózka BABY DESIGN SPRINT lub WALKER? Przymierzam się do zakupu, bardziej skłaniałabym się ku Sprintowi, ale wszystko zależy cz zmieści się do małego bagażnika mojego auta.
Jak się prowadzi, jakie ma zalety a jakie wady? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
reklama
Witam dziewczyny,
jestem tu nowa.
Czy któraś z was używa wózka BABY DESIGN SPRINT lub WALKER? Przymierzam się do zakupu, bardziej skłaniałabym się ku Sprintowi, ale wszystko zależy cz zmieści się do małego bagażnika mojego auta.
Jak się prowadzi, jakie ma zalety a jakie wady? Z góry dzięki za odpowiedzi.

od razu mówię, że nie ma opcji na zmieszczenie go w małym bagażniku. Po złożeniu jest duuuuży.

Hej,

Wiele osób poleca wózki Maclaren'a. Sama się nad takim zastanawiam, ale póki co na zakup spacerówki mam jeszcze czas ;) Słyszałam, że wózki Techno XLR są używane od urodzenia. Czy to prawda? Jakoś sobie nie mogę wyobrazić noworodka w spacerówce nawet z całkowicie rozłożonym oparciem :confused2: I jeszcze pytanie dotyczące kół w tym wózku. Z tego co pamiętam są piankowe. Niestety w poblizu mojego miejsca zamieszkania nawierzchnia jest tragiczna, same dziury i obawiam się czy owe koła wytrzymają :-(

ja mam piankowe i jest okej. Wcześniej miałam pompowane i oczywiście byly trwalsze. Piankowe najbardziej się zdzierają po bokach jak przerysujesz je przy krawężniku. Poza tym jest super

Mi osobiście bardzo podobają się Mamas & Papas modele: ORA i LUNa ora britax Vigour 4, są to wózki lekkie, do których można dokupic gondolkę.

popieram koleżankę z LUNĄ :) widziałam ostatnio na żywo i jestem oczarowana

A DLA WSZYSTKICH MAJĄCYCH WĄTPLIWOŚCI


polecam gorąco wózeczek jakim jeżdzę od początku roku. ESPIRO MAGIC 4

regulowane oparcie
regulowany podnóżek
okienko w budce
leciutki
składa się do bardzo małych rozmiarów (mieści się za siedzeniem)
rewelacyjnie się prowadzi
WÓZKIEM BEZ PROBLEMU "ZESKAKUJESZ" I "WSKAKUJESZ" NA SCHODY!!! ja nie dźwigam wózka... ja go wciągam... jego budowa powoduje że jest bardzo fajnie amortyzowany i pozwala właśnie na takie ewolucje... dziecka nie trzęsie
rewelacyjna jakość wykonania

ma jedną wadę: mały kosz
do rozwiązania- kupiłam siatkę do wózka na zakupy za 15 zł :)

ponadto przystępna cena ok.500 zł
 
właśnie wczoraj byliśmy w sklepie i przymierzaliśmy spacerówki do samochodu.
W zasadzie z wszystkimi był problem - nie wchodziły wcale do bagażnika albo trzeba się było nagimnastykować. Z jedną tylko nie było problemu - ESPIRO MAGIC 4.
I bez zastanowienia ją kupiliśmy. Super wyglada, super się prowadzi, jest lekka. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Fakt, kosz na zakupy mogli jakoś inaczej rozwiązać - nie dość, że mały - to jeszcze ciężki do niego dostęp. Ale to mała wada. Też myslałam o zakupie siatki na zakupy.
 
będziesz zadowolona :)

na październikówkach gdzie się udzielam spora ilość dziewczyn kupiła ten sam wózek co ja i każda go bardzo chwali :)
 
będziesz zadowolona :)

na październikówkach gdzie się udzielam spora ilość dziewczyn kupiła ten sam wózek co ja i każda go bardzo chwali :)

Potwierdzam:tak::-) Wózek super i tak jak catedra wciągam go po schodach:happy:
Dla mnie jedyny minus to koszyk, ale nie wielkość, bo ta jak dla mnie jest ok, tylko dostęp do niego zwłaszcza jak jest rozłożone oparcie. Jednak mimo to bez wahania kupiłabym ten wózek jeszcze raz
 
hej dziewczyny
to pytanie kieruję do mam mieszkających w Irlandii.
Czy któraś z was mogłaby polecic dobra spacerówkę za przystępną cenę którą mogę zakupic w Ie??

polecam wózki MAMAS&PAPAS to ejst firma peg perego tylko na wyspach pod tą nazwą... ja chorowałam na model luna ale nie miałam jak go kupić. Oglądałam go w Polsce na żywo i uważam, że jest super i cena w miarę :)
 
reklama
Fenix - pomyśl o baby joger city mini - ma same pozytywne opinie i z tego co wiem to sa u was, u nas w Polsce dopiero wchodzą, tzn można je juz kupić, wcześniej tylko sporowadzane.
Ewentualnie któryś z mniejszych maclarenow - quest (rewela), triumph :-)
 
Do góry