reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

reklama
my kupilismy maclaren xlr i zaluje ze nie kupilam go wczesniej - jest porostu rewelacyjny!!! budka super regulowana, oparcie rozklada sie bardzo prosto,wysokosc raczek regulowana, duzy kosz pod spodem, lekka, sklada sie jednym ruchem.ma mnostwo doatkow,folie dopinana do daszka(bardzo malutka)reszta jest nieprzemakalna, okrycie na nogi, dodatkowy dwustronny mieciutki wklad ktory mozna dopiac do siedziska.
Prowadzi sie rewelacyjnie, jedna reka takze, Mialam naprawde sporo wozkow ale przy nastepnej dzidzi tylko maclaren:-)
 
duzo pozytywów przeczytałam odnośnie wózka Peg Perego. Jestem właśnie na allegro i obserwuj [SIZE=+1]PEG PEREGO model ARIA MT[/SIZE]Macie moze ten typ? jaka tam jest budka duża, czy tylko mały daszek? Bo wiecie, zima idzie a moja córcia mała i straszny z niej zmarźluch .[SIZE=+1]
[/SIZE]
 
my kupilismy maclaren xlr i zaluje ze nie kupilam go wczesniej - jest porostu rewelacyjny!!! budka super regulowana, oparcie rozklada sie bardzo prosto,wysokosc raczek regulowana, duzy kosz pod spodem, lekka, sklada sie jednym ruchem.ma mnostwo doatkow,folie dopinana do daszka(bardzo malutka)reszta jest nieprzemakalna, okrycie na nogi, dodatkowy dwustronny mieciutki wklad ktory mozna dopiac do siedziska.
Prowadzi sie rewelacyjnie, jedna reka takze, Mialam naprawde sporo wozkow ale przy nastepnej dzidzi tylko maclaren:-)

też zastanawiam się nad kupnem tego wózka.
Chciałabym, żeby wystarczył mi już do końca, a boję się, że siedzisko może być za małe dla 2,5-3latka
 
Witam!Ktos tu polecal graco mosiac ja go zdecydowanie odradzam gdyz taki posiadam poltora roku i wozek nadaje sie na zlom...caly sie chwieje a kolka to porazka niedosc ze odpadaja to jeszcze nigdzie nie mozna dostac zamiennych a w sklepie mowia ze graco nie ma zamiennych kolek:(Wozek ladny ale u nas sie nie sprawdzil!
 
czy ktos wie cos na temat ABC Primo Design? mam pieciomiesiecznego synka i musze kupic mu spacerowke bo w niczym innym nie chce jezdzic!!!niestety samodzielnie jeszcze nie siedzi i nie wiem kompletnie co wybrac.
 
też zastanawiam się nad kupnem tego wózka.
Chciałabym, żeby wystarczył mi już do końca, a boję się, że siedzisko może być za małe dla 2,5-3latka

zapomnialam o wątku:-p
ja kupiłam Maclarena jak mój syenk miał 1,5 roku i mamy zamiar jeździć nim też do około 3 lat także siedzisko napewno za małe nie będzie ... narazie mały ma 86cm, ma już 20 miesięcy i jest jeszcze dużo miejsca:tak:

wtedy jak pisałam posta jeszcze nie sprawdziłam wózka w terenie, teraz jesteśmy juz po wypadzie nad morze i sprawdził się super rewelacyjnie:tak: my mamy kolor coffe blue(taki brązowo błękitny), stał na plaży w ponad 30 stopniowym upale a synek miał tam przyjemny chłód, materiał odbija promienie słoneczne a kółka świetnie się sprawdzają na plaży! naprawdę polecam ten wózek!!
 
zapomnialam o wątku:-p
ja kupiłam Maclarena jak mój syenk miał 1,5 roku i mamy zamiar jeździć nim też do około 3 lat także siedzisko napewno za małe nie będzie ... narazie mały ma 86cm, ma już 20 miesięcy i jest jeszcze dużo miejsca:tak:

wtedy jak pisałam posta jeszcze nie sprawdziłam wózka w terenie, teraz jesteśmy juz po wypadzie nad morze i sprawdził się super rewelacyjnie:tak: my mamy kolor coffe blue(taki brązowo błękitny), stał na plaży w ponad 30 stopniowym upale a synek miał tam przyjemny chłód, materiał odbija promienie słoneczne a kółka świetnie się sprawdzają na plaży! naprawdę polecam ten wózek!!


popieram w 100%,u nas nad morzem nie tylko Jasio mogł spać, ale wózek woził też tony kocy i zabawek,jest nie do zdarcia!!!!:-):-):-):-):-)
 
Widziałem w Radomiu przy M1 wózki Maclarena w baardzo przystępnych cenach. Kupiłem ostatni XT za 629 zł (w sklepach zaczynają się od 800 zł, aż nie mogłem uwierzyć), ale został jeszcze m.in. XLR za 899 zł (w sklepach od 1000 zł w górę) i inne - nie przyglądałem się. Może ktoś skorzysta.
 
reklama
Szukam spacerówki dla 8 miesięcznego synka, koniecznie z przykryciem na nóżki. Fajnie gdyby był lekki. Cena do 300 zł.
Polecicie mi coś sprawdzonego???
 
Do góry