reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

w sklepie mowia ze graco nie ma zamiennych kolek:(
Ja mam akurat Graco Quattro Deluxe i nie bylo problemu ze sciagnieciem od producenta (przez sklep, w ktorym wozek zostal kupiony) kolka (wylamala nam sie czesc mocujaca kolo i sprowadzono nam cale nowe kolo wraz z ta czescia) - i to wszystko za darmo :tak::-) Mnie sie wydaje, ze po prostu nie chcieli sobie w tym sklepie glowy zawracac :sorry2:
 
reklama
Sandra a mozesz mi napisac w jakim sklepie Ci sciagneli te kolko??I czy cos za to placilas??I czy ogolnie jestes zadowolona z tego modelu graco co masz??Bo moj graco to juz wrak a kolka ma pospawane przez mojego tate i teraz nic nie odpada hehe...no ale moze faktycznie w sklepie nie chcieli sobie robic problemu ze sciaganiem kolek...tylko ze ja bylam w paru sklepach pytac o kolka do graco i wszyscy rozkladali rece..buraki...pozdrawiam
 
A moze ktos cos wie o Jane Carrera i Concord Fusion nie moge znalesc wymiarow siedziska i oparcia. Do tej pory bylam zdecydowana na PP Plico, ale zobaczylam te dwa i wydaja sie jeszcze wieksze, tz szersze w siedzisku, a to dla mnie wazne, bo chce aby posluzyly na dluzej. Prosze o jakies wiadomosci
 
Ja polecam spacerowke baby design espiro 3, jest genialna, taka podroba quinny zappa, tylko ze ma rozkladane oparcie. Super sie nia jezdzi, nawet na wybojach i zajmuje niewiele miejsca w aucie. Rewelacja
 
Dziewczyny pomozcie!:-)Zastanawiam sie nad dwiema spacerówkami:Baby Design Walker albo niedawno znaleziona Chipolino Paloma.Nie wiem nic o Chipolino, jakie maja wozki.Jeśli któras z Was uzywala Chipolino, napiszcie cos:-)Co radzicie?
 
Jako posiadaczka spacerówki baby design, mogę powiedzieć że jak za te małe pieniądze jest naprawdę super, leciutka, wygodna dla dzidzi, praktyczna ale ma wadę: kółka. małe, plastikowe, nie sposób przejechać przez piasek czy błoto, na każdym nawet najmniejszym krawężniku czy górce trzeba wózek unosić, inaczej dziecko może wylecieć, nieraz już zablokowały mi się całkiem te koła w dziurze w chodniku czy na przejściu dla pieszych :wściekła/y: podnoszę wózek nawet na najmniejszej nierówności
co do wyboru między baby design a Chipolino Paloma wybrałabym ten drugi z racji większych kółek :tak:
 
Ja też mam baby design.
I tak bardzo nie denerwują mnie te małe kółeczka, jak koszyk pod siedziskiem. Pół biedy, kiedy maluszek siedzi. Kiedy leży, to ja też leżę, bo za żadne skarby nie mogę się dostać z zakupami do koszyka. Siedzisko na to nie pozwala:wściekła/y:
 
reklama
Pisze nieco później niz planowalam ale nic to.A więc wozek chipolino paloma: bardzo wygodny w prowadzeniu:-) koła piankwe, przekładana raczka ale uwaga:po przełożeniu tak aby widziec dziecko- znacznie niżej( w przypadku tatusiów jest to problem).Kiepsko wykończony- nierówno zaczyte rzepy, za małe rzepy przy okryciu na nogi maluszka- właściwie to nie ma jak zaczepic:wściekła/y: Wózeczek nie ma głębokiej budy( chodzi mi o to,że kiedy maluch siedzi, budka jest zasunieta to wiatr smaga o twarzyczke malca)więc na wietrzne dni sie raczej nie nadaje.
Ogólnie rzecz ujmując wózeczek fajny ale za kwote 640 zł. spodziewalam sie czegos lepszego...:confused2:
 
Do góry