reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Ja zakupiłam spacerówkę grillo, firmy brevi... jeszcze nie przyszła, więc nie powiem czy jest dobra :) W zasadzie nie wiem czy dobrze zrobiłam, jest platikowa... co prawda leciutka, bo 6,9 kg, koła niby ogumowane.. zobaczymy jak to będzie.

Czy którać z mam testowała tą spacerówkę? albo ogólniej... czy testowałyści spacerówki firmy brevi?
 
reklama
liteway to super spacerówka... szkoda, że nie ma nakrycia na nóżki. Gdyby miała na pewno bym ją kupiła, jest śliczna i leciutka.
 
Przed wczoraj przyszła spacerówka BREVI. Jest naprawdę śliczna, ale nie wiem czy mały w niej długo pojeździ. Jest troszeczkę wąską no i ma małe kółeczka, co utrudnia jazdę po wyboistych chodnikach ^O^ ale nie jest aż tak tragicznie. Ja ją polecam dla maluszków tak mniej więcej od 7-10 miesiąca życia. Leciusieńka, bez problemu wnoszę ją na czwarte piętro z dzidziusiem w środku...
 
dziewczyny ja tez o parasolce:-p
pilnie potrzebuje kupuc i dla mnie najwazniejsze jest rozkladanie siedzisko i wysoka raczka(jestem dosc wysoka osoba np104cm nie wchodza w gre:no:)

tez myslalam o chicco liteway
CHICCO *LITEWAY* + Folia+Barierka 5 KOLORÓW !!! (382946516) - Aukcje internetowe Allegro

albo bebe comfort
SUPER LEKKA PARASOLKA BEBE CONFORT VIVA WYS GRATIS (378051100) - Aukcje internetowe Allegro

ale wydaje mi sie ze ta druga ma za niska raczke:-( musze jeszcze poszukac w necie na ten temat

a mozecie cos doradzic?
 
Hej dziewczyny...Dopiero raczkuje na tym forum..Mam maly problem..Chce kupic spacerowke coneco saturn w Lublinie..Jest moze ktos z tych okolic??W baby fancie nie ma..sa tylko polo i trafic..
 
Kasiu popatrz sobie na allegro, często mają dobre ceny i dodatki typu folia itp

ja w końcu kupiłam Peg Perego A3 i jestem zadowolona.
Już kilka spacerków objechałyśmy , jest leciutki, super zwrotny, bez problemu podniosę go razem z dzieckiem żeby wejść po schodach.
Budka jest bardzo przydatna regulowana.
Wózek mięciutko się prowadzi i siedzisko jest obszerne, w końcu mojej córeczce nogi nie wystają i nie zwisają :tak:
 
Witam!:) A czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat wózka Inglesina Max i Teutonia Salano? Mam spacerówke bardzo wygodna dla Mojej 8 miesięcznej córki ale jest ona bardzo ciężka, ponieważ ma pompowane koła. Chciałam kupić coś lżejszego tylko nie wiem który lepszy. Pozdrawiam
 
reklama
Cześć,
dla mam, które chcą kupić coś w rozsądnej cenie a dobrej jakości polecam spacerówkę
Bbeb Confort model VIVA. Koszt to 350-400 zł na allegro. Ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Spaceróweczka jest typem "parasolki" ma skrętne przednie kółka z możliwością blokady, i najważniejsze to : dosyć wysokie oparcie i długi podnóżek. Wózeczek rozkłada się także do pozycji prawie leżącej.
Ja kupiłam wersję bez barierki ochronnej, a barierkę samą dokupiłam uniwersalną - uważam że uniwersalna ma znacznie lepszy sposób montażu.
Pozdrawiam
Iwona
 
Do góry