reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

reklama
Witajcie :-)!

Rozglądam się za spacerówką typu parasolka...

Może ktoś mi poleci jakąś tanią (do 300 zł) i lekką spacerówkę?
Mój synek ma 5 miesięcy, jeszcze nie siedzi, waży ponad 8 kg i ma około 80 cm wzrostu. Poza tym będę musiała ją wnosić na 5 piętro, a jestem osobą drobną.
Dobrze byłoby, żeby miała w komplecie okrycie na nóżki i folię przeciwdeszczową...

Widziałam w internecie wózek Orinoko Alu firmy Euro Baby. Może ktoś mógłby powiedzieć mi o nim coś więcej?
 
Ostatnia edycja:
Jak dla mnie 5 miesięczne dziecko, które jeszcze nie siedzi powinno jeździć wózkiem ze sztywnym oparciem. Może warto jeszcze poczekać... ;-)
 
Jak dla mnie 5 miesięczne dziecko, które jeszcze nie siedzi powinno jeździć wózkiem ze sztywnym oparciem. Może warto jeszcze poczekać... ;-)

MamaHelenki myślę, że masz rację...
Jednak muszę się rozejrzeć za jakimś wózkiem, bo Adrianek w gondoli ledwo się mieści.
Mamy też spacerówkę, którą montuje się do stelaża. Niestety nie daję rady sama jej wnosić i żeby gdzieś wyjść, muszę czekać na męża.
Poza tym mam nadzieję, że Adi już niedługo zacznie sam siedzieć, bo jak się go trzyma na kolanach, to siedzi w miarę sztywno.
 
Do AniknulkaTeż się zastanawiałam który z tych wózków czy Techno XT i MacLaren XLR? Mało rzeczami sie od siebie różnią.Np.Techno XT jest lżejszy do XLR(XT-6,6kg,XLR 7,4 kg)ale XLR ma dodatkowo miękkie poszycie dla dziecka i ma zagłówek (dla małego dziecka)
Ja posiadam Maclaren Techno XLR(w kolorze granatowym)Jestem bardzo,bardzo z niego zadowolona:tak::tak::tak::tak::tak:i bym go nie zamieniła na żaden inny.Podaję jego wyposażenie:
Wózek Maclaren TECHNO XLR
Nagroda - wózek dla rodziców preferujących wysoko rozwiniętą technologię i wspaniały styl
- Przystosowany dla dzieci od 6 m-ca
- Możliwość zamocowania na stelarzu wózka fotelika samochodowego Recaro Profi Plus
-składanie 1 ręką - 5 sek.
- Specjalny uchwyt do transportu
- 4 pozycje oparcia - siedzenie, drzemka lub jedzenie
- Łatwo ściągane do czyszczenia poszycie
- Ergonomiczne rączki - 3 pozycje wysokości
- 6'' podwójne, amortyzowane koła
- przednie koła skrętne zmożliwością zablokowania
- hamulec zespolony na tylne koła
- 4 punktowe pasy bezpieczeństwa z nitką fluorescencyjną
- Fluorescencyjne obszycie daszka i siedziska
- Wydłużany podnóżek, wykonany z wytrzymałych materiałów (tekstury) - wydłużenie siedziska
- Duży daszek z "okienkiem" chroniący przed promieniami UV, kieszeń z tyłu
- Hamulec zespolony na tylne koła - patent
- Dodatkowo okrycie przeciwdeszczowe i koszyk na zakupy
- Wózek wyposażony w okrycie na nózki
-Max. obciążenie wózka:29 kg

Waga wózka: 7,4 kg (bardzo lekki) i co ważne bardzo dobrze się prowadzi i sprawdza sie na krawężnikach.:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Papi5 bardzo dziękuję za tak wyczerpującą podpowiedź :-D. Z pewnością wezmę pod uwagę zalety tego wózeczka a skoro babcia funduje to mogę sobie pozwolić na taką cenę, Zastanawiałam się jeszcze tylko nad tymo kołami, czy nie ma problemu z jazdą zimą jak jest śnieg? Jeździłaś już po śniegu?
Mama Adrianka Wózki parasolkowe Saturn Coneco
osobiście też mi sie podoba
 
Do Anikulka
Co do jazdy na śniegu to uważam że w miarę dobrze sobie MacLaren XLR radzi.Na pewno nie są to pompowane koła(one bardzo dobrze radzą sobie z jazdą na śniegu).Ja jak jeżdziłam to raczej na ubitym śniegu i nie miałam problemów.Po zaspach śniegu nie jeżdziłam bo pewnie bym sie zakopała.Na pewno trzeba się zdecydować czy chce się lekką i bardzo wygodną spacerówkę czy duże pompowane koła ze złym podbijaniem na krawężnikach(wszystkie wózki co mają pompowane koła to sią ciężkie).:-(Ja jak wybierałam wózek to brałam pod uwagę wygodę i to żę jest lekki.Jak co to pytaj.:-)
 
reklama
Witam,
moje dziecię skończy niedługo 8 miesięcy i planuję zakup spacerówki.
Ostatnio na tapecie są wózki Peg Perego - Pliko i Aria. Zastanawiałam się też nad Coneco Solar.
Może są Mamy, które miały lub mają te wózki ?
 
Do góry