reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
Widzę, że nie tylko ja musiałam się (a raczej dziecko) przesiąść. WIdzialam ramatti i wydaja mi sie dosc solidne :)
 
Widzę, że nie tylko ja musiałam się (a raczej dziecko) przesiąść. WIdzialam ramatti i wydaja mi sie dosc solidne :)
JA z poprzedniego "naszego" wózka jestem bardzo niezadowolona a i sytuacja wymusiła zakup parasolki-wózka lżejszego w pchaniu jak i w dźwiganiu.:tak:
Mam nadzieje, ze wózeczek spełni moje oczekiwania:cool2:
 
troche przegapilam temat ale teraz juz musze kupic Zuzi now fotelik bo do starega zaczyna sie juz nie miescic
jakie macie foteliki i czy mozecie jakis polecic?
 
Dobrze, że poruszyłaś ten temat, aczkolwiek nie rozumiem, jak Zuzia może nie mieścić się do fotelika, skoro Maciuś jeszcze się mieści :-p Nasz fotelik jest do 18 kg i zastanawiam się czy rzeczywiście trzeba trzymać się tych przedziałów, czy musimy myśleć już o nowym foteliku? Maciuś waży niewiele ponad 17 kg.
 
moje kolezanki ktore maja dzieci w podobnym wieku juz dawno zmienily foteliki
Zuzia wazy 13,5 kg ale jest bardzo dluga i w foteliku jest jej juz niewygodnie poza tym Helenka tez juz sie nie miesci w swoim foteliku pomimo tego ze wazy ok 7 kg a wagowo jeszcze niby powinna ale tez dluga jest i nogi ma juz na tylniej kanapie co jest niebezpieczne
moi znajomi maja graco i casualplay
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry