reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
pomarańczowo-beżowy, weselszy jest i niestety szybciej brudzący,ale gdybym miała wybierać to ten


ładny jest to fakt ale ja bym stawiała na praktyczność wyobraź sobie w tym ładnym jasnym wózeczku swojego skarba jedzacego wafelka......owszem mozesz mu nie dać ale..... np wracasz z piaskownicy błotko itd........
Ale fakt i zgodze sie z Justyna że ładny:-) ale Ci pomogłam :rofl2::-D:-D
 
mi z wyglądu podoba się wlaśnie ten pomarańczowy chociaz ten drugi też mnie kusi bo praktyczny ale wkońcu od czego mamy pralki:rofl2::-p
już prawie wybralam zostal mi tylko jedno kliknięcie-potwierdzenie zakupu:tak:brać czy nie brać:sorry:
 
potrzebuje takiego mocnego kopniaka
- ,,Monia bierz ten i nie zastanawiaj się dlużej!!!bo to już robi się nudne i śmieszne":zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:



ZAMÓWILAM TEN POMARAŃCZOWY JUŻ NIE MA ODWROTU
 
Ostatnia edycja:
wg mnie nie. ogolnie te spacerowki typu parasolka to tylko na rowny plaski teren.
choc my nasz jezdzimy i po wertepach ale komfort jazdy i prowadzenia sredni. po piachu tragedia
 
ja w zeszlym roku zajechalam solidniejsza spacerowke na wertepach, piasku itp. nie polecam wiec. w tym roku nie mamy wozka.
 
dziewczyny, ja w ogole jak Filip z konopi..ale...
Ostatnio zajechalam wozek Olafa. Mam teraz od 2 miechow pozyczony, ale wyglada jak obraz nedzy i rozpaczy i do tego sie nie sklada. Planuje male wycieczki 9a to biskupin, a to Borysewo..) i nie wyobrazam sobie byc bez wozka..a poza tym, ja mam motorek w tylku i codziennie duuuuuzo chodze.
Czy na dzien dzisiejszy jestescie w stanie mi polecic cos sensownego, ale w rozsadnej cenie? Szukam uzywanych na allegro i znalazlam pewien wozek..wyglada jak trojkolowiec, ale jest cztero...no i wydaje mi sie na jesien sensowny (bo mimo , ze Olo jest duzy, to ma motorek w tylku po mamie i ciezko jest mi go gonic z torbami w lapie).
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry