reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

reklama
Moniu - moim zdaniem będzie się ciężko prowadzić i nie odpowiadałoby mi osobiście, ze oparcie nie rozkłada się do pozycji leżącej. Czego szukasz, do jakich celów, jestem na bieżąco ze spacerówkami to może Ci coś bym zasugerowała?

Tego macałam naocznie i jest niezły, ma bardzo nowczesny wygląd, piankowe kółka, przyzwoicie rozłożony środek ciężkości i rozkłada się do pozycji leżącej. Ale do chodzenia po lesie sie nie nadaje, raczej tak po chodniku.
http://www.allegro.pl/item479739077_coneco_flash_2009_miejsce_na_kubek_i_telefon.html
 
Ostatnia edycja:
chodzi mi o wózek taki na co dzień w sumie pozycja leżąca nie musi być bo Mati śpi w domku i ma tylko jedną drzemkę no i żeby po zlożeniu nie zajmowala dużo miejsca i wyglądowo byla inna niż wszystkie:-) w sumie na krótkie spacery i na wypady do miasta
 
wygląda na to, że spełniałaby Twoje oczekiwania. Wygląda dosć kosmicznie :happy:.
i właśnie to mi się w nim podoba że jest taki ,,inny":-)siedze od wczoraj i czytam forum poświęcone akurat temu wózkowi i ogólnie mamy są zadowolone, piszą że dobrze się prowadzi i wogóle jest ok:tak:
 
reklama
Monia mnie jak Luandzi kółka wydają się podejrzane:sorry2: a moim zdaniem to podstawa bo po naszych chodnikach czasem trudno z wózkiem. Pozatym zawsze te siedziska kubełkowe nie specjalnie mi się podobały bo wydaje mi się że tak jakoś nie zawiele miejsca na nóżki dla dziecka i może mu być nie wygodnie:confused: ale oczywiście decyzja należy do Ciebie:tak:;-)
 
Do góry