reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Witam,
ja jestem z Dąbrowy Górniczej, moja koleżanka chodziła na hute do dr Potępy i była bardzo zadowolona. O tym, że jest dobra świadczą też długie terminy do niej choć do pozostałych trzech lekarek można sie szybko dostać.
 
reklama
agniesica80 witaj:)

Wiecie co jesli chodzi o dr Potepe to ja teraz własnie do niej chodzę na Hucie Katowice przyjmuje w przychodni...nie wiem czy jest dobra w prowadzeniu ciąży, bo w ciązy chodziłam do dr Jackiewicza, tez na Hucie przyjmował- super lekarz i bardzo żałuje że juz nie pracuje tam...
 
a ja do dr. Agnieszki Potepy chodzilam na poczatku ciązy z Amelia i bylam mega niezadowolona, calkowicie zignorowala moje krwawienia w 10 tygodniu, zmienilam szybko lekarza . Ale za to moja kolezanka prowadzila u niej 2 ciaze i była zadowolonA;)
 
Reghina ja też chodziłam do dr. Jackiewicza, leczyłam się u niego przez ok 15lat i prowadził pierwszą moją ciążę. Byłam bardzo z niego zadowolona i brakuje mi go. Teraz chodzę do dr.Bieniec i średnio jestem z niej zadowolona.
 
wavejka ja też mam kolezankę , której dr Potępa prowadziła ciąże i też bardzo ją chwaliła, tak więc różne sa opinie:) Ja u niej byłam dopiero raz, ale bardzo sympatyczne wrażenie na mnie zrobiła)

agniesica oj ja też bardzo żałuję że dr Jackiewicz odszedł z Huty, byl super lekarzem, miał świetne podejście do pacjentek , umiał zażartować , uśmiechnąć się..a dr Bieniec, wiem że przyjmuje tam taka , ale nie słyszałam nic o niej , to chyba jakaś starsza babeczka?
 
pewnie sie juz doczekac nie mozecie kiedy w tym łozeczku bedzie nowy lokator:)

faktycznie, już się nie możemy doczekać :-) ale pocieszamy się faktem, że z każdym dniem coraz bliżej ;-)


Ja z dr Potępy jestem bardzo zadowolona, ale jak mawia mój Mąż, ile ludzi tyle opinii :-) poza tym u nas o wyborze lekarza w pewien sposób zdecydował los, bo szukaliśmy na szybko lekarza, żeby już potwierdzić, bo akurat dostałam pracę i musieliśmy wiedzieć na czym stoimy. I chociaż na Hutę był bardzo odległy termin, poszliśmy do niej prywatnie, a potem do przychodni...
Co do dr Jackiewicza... Nigdy u niego nie byłam, ale słyszałam od koleżanki, że jest raczej średni, sama zastanawiała się nad zmianą na innego, bo on jej nie umiał pomóc (ma zespól policystycznych jajników) i w dodatku podrywacz... ale to opinia jednej osoby...
Ja do niego dzwoniłam umówić się prywatnie i powiedziałam, że chodzi o potwierdzenie ciąży, to mi powiedział, że w 5 tygodniu jedynie test, bo żadne usg nie wykaże ciąży. Następnego dnia byłam u dr Potępy i bez problemu zobaczyła pęcherzyk... Także nie mam do niego zbyt wielkiego przekonania...
 
Zonka, zwyczajnie mialas szczescie. Bardzo rzadko w tak wczesnej ciazy na USG widac cokolwiek. Chyba lepiej, ze tak Ci powiedzial, bo gdybys poszla na prywatna wizyte i zaplacilabys gruba kase za wizyte+badanie+USG i nie byloby nic widac, to dopiero bys po nim jechala.
Ale co do samych lekarzy sie nie wypowiem, bo nie znam zadnego z DG.
 
ja tez mialam usg na bardzo poczatkowm etapie ciazy i widac taka mala kuleczkę... ale ja nie byłam u tych lekarzy wiec nie mam opinii ..

ktos tu pisał ze jest z bedzina badz czeladzi ...

ja mieszkalam w bedzinie -grodzcu i tam mieszkaja moi rodzice ... wiec mamusie gdyby cos jak bede to mozemy wybrac sie na wspolny spracer
 
zonka teraz to już poleci z górki, ani się obejrzycie kiedy będziecie we trójkę:) A wasze zycie nabierze zupełnie innej wartości:)
Jesli chodzi o dr Jackiewicza to hmm ginekolog i podrywacz to ciekawe połączenie:p
 
reklama
Do góry