reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

W Będzinie znam tylko prywatnie. Doktor Potępa - matka i córka. Mają gabinet na ul. Sączewskiego. Córka (do której sama chodzę) przyjmuje we wtorki i środy, a matka poniedziałki i czwartki. Obie od około 16. Dodatkowo córka przyjmuje w DG na hucie i w Sosnowcu w nowo powstałym Centrum Opieki nad Matką i Dzieckiem.
 
reklama
80 zł wizyta, usg mają na miejscu i jest wliczone w cenę. Jeśli chodzi o dokładniejsze namiary wszystko znajdziesz >>tu<< wraz z opiniami. Ja jestem w niej jak najbardziej zadowolona.
 
witajcie

ja mam male pytanko czy ktoras z mamus wie jak wyglada w sosnowcu zapis do zlobka?? chodzi i o zlobki panstwowe... dzwonilam i mowili ze karty wydaja od 1 kwietnia ale nic wiecej nie chcieli powiedziec... a nie wiem ile tych miejsc, kart...?

jestesmy zapisani do zlobka w katowicach ale mozliwe ze zmienie prace wtedy wygodniej byloby nam w sosn...
bardzo prosze o info jesli ktos sie orientuje;-)

pozdrawiam;-)
 
nie tremy nie ma :p
ale trema jeszcze sie moze pojawic... ;-)

ja tutaj nie zagladalam jakis czas ale widze ze madie tez, zajeta synkiem pewnie:tak:
 
k_aralajna stres pojawi się pewnie dopiero w dniu samego ślubu :) chociaż to nic pewnego, bo ja byłam cały czas spokojna :)

u nas powoli zaczyna się odliczanie, w końcu do terminu zostały tylko 2 miesiące :-) dziś było pranie generalne, czyli wszystkie ciuszki Maluszka, a w najbliższym czasie prasowanie...
ze wszystkim, co jeszcze nie zrobione chcemy wyrobić się do końca marca, bo mam jakieś dziwne przeczucie, że Mikołaj zawita do nas nieco wcześniej niż 1 maja...
 
zonka no nigdy nie wiadomo , lepiej być przygotowanym:) Ale fajna sprawa tak szykowac wszystko na przyjscie maluszka...te malutkie ciuszki, łózeczko, pewnie sie juz doczekac nie mozecie kiedy w tym łozeczku bedzie nowy lokator:)
 
reklama
Witam,
zagladam, czytam, ale nie zawsze jest czas i wena zeby pisac.
U nas wszystko OK, Tomasz rosnie jak na drozdzach. W 1,5 miesiaca przybral ponad 2 kg i urosl 5cm. Bardzo duzo juz potrafi, zaczepia, probuje sie unosic lezac na pleckach, "opowiada" historie :-)

Co do tremy slubnej- ja mialam calkowity "lajt". Wizyta u fryzjera- zero stresu, makijaz- luz totalny (malowalam sie sama), ubieranie- dalej mnie nic nie rusza... Dopiero kiedy uslyszalam orkiestre i dotarlo do mnie, ze wlasnie po mnie przyjechali. Ale po blogoslawienstwie przeszlo.
 
Do góry