reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Z S-ca jestem ja, Megi i Cosmo- wszystkie okolice Kazimierza. Chociaz ja chwilowo jestem w Centrum.

U nas OK, dzis bylam na przyspieszonej kontroli pologowej u gina, bo nie wyjeli mi w szpitalu wszystkich szwow :wściekła/y: Ale juz usuniete.
Tomaszek spokojny, zdrowy- maly aniolek. Z kazdym dniem zdobywa nowe umiejetnosci i doskonali juz nabyte. Taki moj maly zarloczek.
 
reklama
klimontow

madie to fajnie ze z synkiem okej, no chlopcy to takie male zarloczki;-), moj teraz dopiero zaczyna foszkowac z jedzeniem... ale wazy prawie 11kg wiec jestem spokojna
 
Nic się nie dzieje... Maluszek ma się dobrze, momentami stara się wykopać sobie wyjście na świat, a uspokoić może go tylko Mężuś :-) tylko jakoś się w czasie nie zgrali, bo Mały kopie rano, a Mąż ma teraz w pracy ranki :-D
Powoli staram się nadrobić braki w wadze... A w poniedziałek znowu lekarz...

Jednym słowem nuda...

A jak tam u Was?
 
witajcie

nie ma co sie przejmowac, przeciez moj mlody zaczal siadac jak mial jakies 8 miechow, a dziecko ktore samo nie siada nie powinno siedziec, wiec nie wiem w czym problem, glupia baba i tyyyle...

nie mam jakos weny zeby cos skrobnac ale czytam czytam... jakos na nic weny nie ma ostanio, wiosno przybywaj!!!! ;-)

no, glupia, ale nie zaszczepila :(

Witam mamusie. Niestety nie miałam czasu żeby popisać bo mam sesje :-(
Moja córeczka ma 6,5 miesiąca i sama nie siada, jedynie jak się ją posadzi ale jeszcze nie siedzi całkiem stabilnie a mama i tata to jeszcze nie mówi :-)


czy są jakieś mamusie z Sosnowca i z jakiej dzielnicy?? pytam bo muszę chodzić sama na spacerki :-(

ja szukam z DG, też na spaceki :D

a więc 14 bylismy u neurologa w ogóle jakas poronioa baba zaczęła machac Sebkiem, ten sie przeraził rozpłakal i na tym bylo koniec badania bo leżal jak kloda wiec pani doktor stwierdzila, ze cos jest nie teges boze jakich my mamy lekarzy porazka...
 
W Polsce trafić na dobrego lekarza praktycznie graniczy z cudem... Jeszcze pół biedy jeśli chodzi o dorosłego, ale o dziecko? Masakra...

Pajkaa trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło i szybko.

A u nas powoli zaczynamy odliczać czas...
 
reklama
Do góry