reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

witam nowe kobietki :) na naszym forum :)

ja jestem za spotkaniem :) ja do ostrów nie mam nic i powiem szczerze aż tak bardzo sie tam chodzić nie boje jak sie do bloków przeniosłam to raczej po kazimierzu sie bałam chodzić :)
 
reklama
jak tam po dniu kobiet ?? duze bukiety dostaliście od mężczyzn/ oder mężów ?? :);-)

bo dostałam od męża taki pyszny bukiet z żelków do jedzenia bardzo fajny :) no i buziaka ;-):-p
 
Cześc:) Ja dopiero tak pózno , ale właśnie mam chwilę dla siebie:) Popijam sobie herbatkę i przeglądam zaległe maile:-)

megicarpenter ja dostałam od mojego mężusia czekoladki i piękny bukiecik różyczek:) A ten twój bukiet z żelków musiał fajnie wyglądać i pewno smaczny był że hej:-)
A jutro nasza kolej , bo naszych menów jutro święto:-)

A gdzie dziewczynki planujecie spotkanie? Bo jesli tylko lokalizacja by mi odpowiadała to jestem ZA :-)
Pozdrowionka dla was i waszych dzieciaczków, pa:-)
 
Witam kobietki z rana:-)

Dziecko już na służbie u babci a ja w pracy... A tak mi się dzisiaj nic nie chce.
megicarpenter - mniamuśny bukiecik:tak: ja dostałam od męża płytę mojej ukochanej Sade. Tylko jest problem, bo nie mam kiedy jej posłuchać:-(
domiK - fajnie z tymi nartami. Teraz zaczyna sie wiosna to na sporty letnie trzeba sie przestawić;-)Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni:tak:

Zmyka popracować trochę;-)
Miłego dnia:-)
 
Dzieńdoberek :-)

Słoneczko pięknie świeci na dworze, więc jak Natalcia wstanie to porywam ją na spacerek!
Laski obudźcie się wreszcie z zimowego snu i piszcie ;-)

lunia83 a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?
Co do cieplejszych dni to ja też już się nie mogę doczekać. Wczoraj co prawda mi było troszkę przykro, że to już ostatni raz na nartach w tym sezonie, ale z drugiej strony wolę, żeby już było cieplej wreszcie. No i jak tu kobiecie dogodzić? :-p

Mała mi wstała, więc muszę lecieć, zajrzę później, pa
 
lunia83 tak spotkałysmy sie:)ale nie wiem na jakim watku,chyba mamy majowe?albo młode mamy?:) tylko na takich arczejs ie udzielałam:)a ja do zagórza szpitala mam rzut beretem;)

DomiK juz podsyłam:)mam jż kontakt przez nk z Megi, czekam na reszte dziewczyn;)

ja na dziń kobiet dostałam czekoladki i ulubionego lizaka:] a dzis spedziłam cały dzień na uczelni i padam:/

a na spotkanie proponuje park kazimierzowski:D
 
my dzis cały dzień poza domem
najpierw Skarbówka, potem drobne zakupy
teraz siedze i zamarazam ziiiimno

Domik ja kiedyś w scholi śpiewałam, więc całkiem możliwe, że mnie kojarzysz :-D
 
a co do spotkania to też jestem za naszym parkiem a jak będzie zimno to zapraszam do siebie na herbatkę :)

Kurcze a czamu zamknęli porodówkę na Zagórzu? Ja mieszkałam we Wrocławiu ale dzieci rodzić jeździła do Sosnowca, na Zagorze własnie. Super porodówka, wkurzały mnie tylko 2 babki od noworodków, takie starsze bo młode były super
 
Hej.
Widzę, że produkcja marna :-p
Layla dzięki za linka, wysłałam Ci zaproszenie.

Jeśli chodzi o Dzień Kobiet to ja dostałam różę, a Natalcia tulipanka :-)

Park to bardzo dobry pomysł, jak będzie w miarę ładnie to można wziąć dzieciaki na spacerek :tak:
Jeśli chodzi o spotkanie to ja dam radę tylko w weekend. Bo na weekendy przyjeżdżam do rodziców.

wavejka co tam u Was? Bo nie piszesz nic i zaczynam się niepokoić?
 
reklama
domiK - ja prowadzę biuro i zajmuję się tłumaczeniami. Pracuję w domu ale z małym dzieckiem się nie da więc moja babcia zajmuje się córcią.
leyla - a ty skąd jesteś???
Kurcze, dzisiaj się dowiedziałam, że w kwietniu czeka mnie 1,5 tygodnia poza domem w delegacji:-(

A spotkanie w parku to dobry pomysł. Niech tylko się cieplej zrobi. Mnie też pasują tylko weekendy.
Spadam się relaksować:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry