reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Witam,
A co tu tak cicho:szok:??? Mamusie gdzie sie podziewacie???;-)
Ale paskudna pogoda za oknem:no: Czy ta wiosna przyjdzie w tym roku:confused:
Miłego dnia:tak::-)
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Ale nudy...mała mi zasnęła , powinnam się za coś pożytecznego zabrać , ale nic mi sie nie chce:-) Wczoraj takie fajne słoneczko było a dzisiaj szkoda gadać:baffled:
lunia83 wiosna przyjdzie ...ale dopiero w kwietniu prawdopodobnie..tak coś słyszałam w jakiejś prognozie:-) Ja się wybieram dzisiaj z małą na spacer, staram się codziennie wychodzić , ale dziś to masakra jak mi sie nie chce...:baffled: Pozdrowionka i mam nadzieję ze wasze spotkanie w pieknym kazimierzowskim parku wypali:-)
 
Reghina- ja tez cierpię na niechcieja:-DTak mi sie nic nie chce, że szok. Jeszcze mam takie nerwy bo szef do mnie dzwonił z pretensjami, że podobno słyszał juz od kilku osób, że jak pracuję i rozmawiam przez telefon to w tle słychać moją małą. Tylko szkoda, że mała jest u babci od 8 do 16:wściekła/y:Jedyne kiedy była w domu to w zeszłym tygodniu, bo byłśmy chore. I wtedy wybrałam zaległu urlop a nie L4 a i tak pracowałam. Jestem taka wściekła, że mu powiedziałam, żeby wynajęli mi biuro to nie będzie tego problemu...
 
lunia83 no szefowie to z reguły lubią sie o wszystko czepiać, ale choćby nawet było twoją małą słychać to co z tego , jakiś dziwny ten szef, no niech ci wynajmie biuro prywatne jak taki mądry, ale wiesz , pewnie mu kasy żal na wynajem, a do ciebie ma pretensje, z tego co zrozumiałam to pracujesz u siebie w domu? :tak:

Wiesz moja Lena tez była chora ostatnio na zapalenie oskrzeli , dostała 12 zastrzyków w ta małą dupkę, szkoda dzieciaczków , a twoja na co chorowała?
 
Nince wychodzę ząbki i dostała takiej gorączki, że aż się wystraszyłam. Za to ja byłam chra na grypę. dobrze, że mała się nie zaraziła.
mnie aż serc boli jak mała jest chora. Chyba każda matka tak ma:-)
Mam nadzieję, że Lenka już zdrowa:-)
 
O kurczę to przechlapane z ząbkami , słyszałam , że dzieci właśnie tak reagują , gorączka itp, u nas jak na razie w buzi pusto, nic sie tam nie bieli, żaden ząbek:-)

A moja niunia ma już 8 miesięcy więc najwyższy czas żeby zaczynały się powoli wyrzynać:-)

Lena już od tygodnia zdrowa , ale ta choroba tyle stresu mnie kosztowała, masz racje to kazda matka tak odczuwa jak dzieciaczek choruje, najchetniej tą całą chorobe wzięłybysmy na siebie:-)

lunia83 skąd jesteś, jesli to nie tajemnica:-)
 
Przyjdzie czas to i Lenka będzie zębata:tak: U nas yszły pierwsze jak miała prawie 7 miesięcy a taka goraczka to pierwszy raz:tak:
Ja jestem z Sosnowca, dokładniej Zagórze:-)
 
A to Zagórze troszke znam, a dokładniej okolice Dmowskiego , szkoda że nie z Dąbrowy jesteś to bysmy sie umówiły na spacerek:-) Kurczę uciekam bo Lena się obudziła , głodomór jeden , będę wieczorkiem , pa! :-) Miłego dnia:-)
 
Czesc kochane :), we wtorek po południu odebralismy Laurkę ze szpitala :) , jaka jestem szczęśliwa !
jest taka kochana i grzeczniutka.. :)) , odezwe sie wieczorkiem, to napisze co u nas :)
Buziaki
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Cieszę się, że wreszcie jest co poczytać :tak:

lunia myślałam, że skoro pracujesz w domu to sama dla siebie jesteś szefem. Ale widzę, że nie jest tak kolorowo :no: a z szefem to masz rację, niech Ci biuro wynajmie jak taki mądry... kurcze oszczędza na biurze i pretensje ma pewnie do całego świata. Nie przejmuj się nim, chociaż wiem, że łatwo mi mówić...

Reghina a Lenka jest z czerwca czy lipca?
u nas są już trzy zębole i na szczęście jeszcze nie było żadnej gorączki. Ja dzisiaj małą wzięłam na godzinkę na dwór, ale kurcze niby 0 stopni, ale zimno jak .....

wavejka nareszcie się odezwałaś kobieto!!! Bardzo się cieszę, że mała już z Wami - suuuuper!!! :-)
Pisz, pisz co tam u Was? Jak Amelka zareagowała na siostrę?

Gdzie reszta dziewczyn?!?!?!?!?!?!?!?!
 
Do góry