reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

ja tez całe życie w bloku, w ubiegłym roku wynajmowaliśmy dom pod wrocławiem, ale ja znowu wolę bloki, zdecydowanie! Nie chciałabym mieszkać w domu.
Co do Ostrów to ja się tam nie zapuszczam bo jakoś się boje-nieprzyjemnie tam, ale jesli o spotkanie chodzi to jestem jak najbardziej za :)
 
reklama
megicarpenter faktycznie bije od Was szczęście, dobrze, że macie siebie, bo los Was doświadczył. Ale teraz już będzie tylko lepiej! Porodu się nie obawiaj, każda kobieta go przeszła, jedna lepiej druga gorzej, najważniejsze jest, że maleństwo będzie z Tobą - nic innego wtedy się nie liczy

cosmolady to dobrze, że już przez to piekło przebrnęłaś i masz to za sobą. Niestety takie sytuacje się też zdarzają, a Twój mąż to po prostu - ach szkoda słów! Dobrze, że masz słodziutkie dzieciaczki :tak:
Na pewno znajdziesz sobie lepszego faceta!
A co do teściowej to moja jest chyba najlepsza na świecie - całkowite zaprzeczenie powszechnych opinii o teściowej ;-)

wavejka trzymam kciuki, żeby Laurka była już w czwartek z Wami!!! Dobrze, że szwy już Cię nie bolą.

Ja też sporą część życia mieszkałam w bloku (do 17-tego roku życia) i nie wyobrażam sobie powrotu do bloków, szczególnie teraz jak jest maleńka i mogę z nią sobie posiedzieć w ogrodzie jak jest ciepło. Właśnie mam zamiar jej kupić basenik dmuchany, żeby mogła się popluskać w lato.

Niegrzeczne dziewuszki się nie ujawniły jeszcze - oj nieładnie :no:nie przekonam Was ani prośbą ani groźbą :-p
 
jakoś z października


mam na Feliksie działkę, mam zamiar kupić dzieciakom piaskownice i dmuchany basenik i spędzać tam całe lato
 
Cześć dziewczyny:) O jak fajnie że znalazłam na forum kogoś z moich okolic:) Bo ja jestem z Dąbrowy Górniczej , z Mydlic i mam córcię 9 cio miesięczną:) Bardzo chętnie z wami sobie pogadam, bo prawie cały czas spędzam w domu z dzieciaczkiem i brakuje mi kontaktów towarzyskich:):)
 
Cześć dziewczyny!
Super, ze powstał nowy, "żywy" wątek.
Ja jestem z Sosnowca, mam 27 lat i 15 miesięczną córeczkę. Może jest ktoś z Zagórza???
 
cosmolady juz podsyłam:)


Reghina witaj!

lunia83 hej,ja mam do Zagórza blisko:) a skad dokładnie jestes?jaka ulica?
 
Layla - nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się że spotkałyśmy się już na innym wątku;-)
A ja mieszkam blisko szpitala na Zagórzu.
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Na początku witam nowe forumowiczki i zapraszam do debaty, powoli się rozkręcamy, więc mam nadzieję, że Wam się tu spodoba.

cosmolady ja też mam wrażenie, że już Cię gdzieś kiedyś widziałam :tak:
Layla ja też proszę o dane na nk :-) i od innych dziewczyn też poproszę, jeśli tylko chcą się ujawnić.

wavejka gdzie się podziewasz? Pewnie z Laurką spędzasz całe dnie...jakie masz dla nas wieści?

My dzisiaj z mężem zamknęliśmy sezon narciarski - właśnie wróciliśmy z Cisowej, myślałam, że będą beznadziejne warunki, ale było ok. Zaraz idę oglądać M jak miłość :-pPiszcie dziewczyny, bo dzisiaj to się nie popisałyście! :-p:-p:-p
 
Do góry