reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS- wiadomości ze szpitala . Bez komentarzy!

reklama
Dziewczyny!!! Mamido dziś o 6 rano urodziła Tymonka!!! 54cm i 3260g
biggrin.gif
 
04 kwietnia urodziłam Wandeczkę - 3020 kg i 52 cm. Jest zdrowa, śliczna i podobna do taty:-D Miałam CC a dziś wyszłam ze szpitala na żądanie i sama się melduję na SOS :)))
 
Witajcie:-) Moi chłopcy przyszli na świat 28.03 drogą cesarskiego cięcia: Piotr- 2900 g (54cm)o godz 9.50, Franciszek- 2600g(52 cm)o godz 9.52, obaj dostali po 10 pkt. od niedz jesteśmy w domu ufff:-) szpital źle na mnie działał. próbowałam wysłac mms Magdzie85 z nowiną o narodzinach chłopaków, ale nie doszedł. z resztą spotkałyśmy się na położniczym. Magda to prawdziwa twardzielka, wieczorem po cesarce śmigała jak świeżynka- byłam pod ogromnym wrażeniem. Widziałam jednego jej malucha- jest śliczny. Jak ogarniemy się trochę z maluszkami to wstawię fotkę i nadrobię forum, póki co to mamy tu mały kociołek- ale jest to najkochańszy kociołek na świecie. buziaki
 
reklama
Własnie dostałam wiadomość od ntmkw i spiesze z inf.:

"Czesc. Wczoraj o 20.48 po 10 godzinach porodu sn na swiecie pojawiła sie malenka Iga. Jest totalnie piekna i do nikogo nie podobna, po prostu jednyna w swoim rodzaju. Buziaki dla tych ciagle oczekujacych, juz rozpakowanycj i ich maluchów. Ntmkw."
 
Do góry