reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny

Poród jeszcze mi się nie śnił nie myśle o nim.Dziś znowu śnił mi się mąż,najpierw był dla mnie bardzo miły a potem podrywał przy mnie inną.Dziwne ma te sny. ;)
 
reklama
Mnie się chyba śni najwięcej.Dziś byłam w szpitalu,jeden z lekarzy młody powiedział że pomoże mi w kąpieli.Poszliśmy do łazienki ,ale zamiast kąpieli zaczeliśmy się całowac i sexic.Po wszystkim powiedział,że żyd idzie teraz do żony.Ja spytałam czy chodzi o niego_On że tak,na co ja niemartw się ja też mam męża. :p Czy to już zdrada? ;)
 
a mi się ostatnio śniło,że ktoś nas napadł w domu,a ja schowałam się na balkonie, przykryłam kołdrą i zasnęłam...a w domu bandyci z bornią byli,ale popierniczony ten sen był :p
 
A mi sie dzis snilo,ze kupilam zle pieluszki dla mojej Zuzanki. :( :p Zamiast tych Tescowych wzielam jakies (Daddy's - matko,jeszcze co za nazwa :mad: :p ),ale dopiero zauwazylam to w domu i straszliwie to przezywalam,heh. ;)
 
A mnie się znowu śnił mój synek ;) tylko był jakis taki duży i byl blondynem a my oboje z mężem ciemnowłosi ;D może po dzidku,albo po pradziadku? no i karmiłam go cycusiem ;)

Jakos tak nie bardzo mi wyglądał na mojego syna... ::)
 
Wiecie co ja dziś w nocy wyrabiałam. Śniło mi się, że Krzyś spi z nami (bywa tak nad ranem, że śpi z nami) i obudził się więc wziąl sobie czekoladkę - cały się wymazał tą czekoladą, a ja trącam męża (i to już dzieje się naprawdę tak ok 4 nad ranem) i proszę, żeby podał mi chusteczki te do pupy, bo muszę Krzysiowi wytrzeć rączki, żebynie wymazał pościeli i ścian,
mąz nieprzytomny zszedł z łóżka i szuka tych chusteczek, ja mu nawet lampkę zapaliłam no i podaje mi te chusteczki a ja dopiero zorientowałam się, że coś jest nie tak, bo Krzysia z nami w łóżku nie ma :laugh:
Za chusteczki podziękowałam, zgasiłam lampkę i poszliśmy spać, a rano pytam się Daniela czy pamięta (bo on przes sen prawie szukał) a on mi mówi, że owszem i trochę się pośmialiśmy z całej sytuacji (oczywiście po cichutku aby nie obudzić synka) :laugh:
 
Znowu śnił mi się najpierw seks z mężem,potem gdy chciałam jeszcze raz on się rozpłakał,odwrócił głowe i nie bo inna.Ubrał się i wyszedł.Chyba mi seksu brakuje. ;) :p
 
reklama
Do góry