reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
SMS od Kateriny, (pytałam jak u nich i pisałam że Krzys już na świecie)

"tak jak pisałam na forum o 12 odeszły mi wody. O 13 15 byłam juz w szpitalu - 3cm rozwarcia. 13 45 wzieli mnie na sale porodowa. skurcze nagle dosłownie co 1min. 14.10 - 9 cm. 14:20 Nadusia na swiecie :-D 2900, 52 cm, i 10pkt. Wyrobiłam sie jakieś pół godz. Wszyscy byli w szoku ale najbardziej chyba ja. :p Mała cudowna. Jeszcze jej nie karmiłam, spi. Buziaki dla wszystkich cioc i maluszków :-* i gratulacje dla Mailuj.
:-):-):-):-):-)
 
w zwiazku iż kkasiula wybrała się już do lekarza prosiła o przekazanie sms jakiego otrzymała od od Kociatki:
Drogie bb ciotki:) nasz synek urodził się dzisiaj o 15:40.Niestety mimo wielu godzin wysiłku mojego i połoznej ( pełne rozwarcie, można było dotknąc głowki,bez znieczulenia...) nie chciał przyjsc na swiat naturalnie - byl kilkakrotnie owiniety pepowiną. Wykonano szybkie cc .Najważniejsze że jest cały i zdrowy ( 3340 g, 52 cm, 10 pkt) i naprawdę śliczny! Całuje . Kociatka
 
sms od Dodi; jest podłączona do oxy, ale skurcze jeszcze do wytrzymania. czeka aż akcja się rozkręci.


Edit; kolejny sms z 18.: "ja dalej sie męcze, po oxy skurcze są, a rozw 2 palce. Dziś już następnej kroplówki nie dostanę,, mowia ze abo samo sie rozkreci albo ucinie na noc. I jutro od nowa sie meczyc.... buziaki dla BB ciotek"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry