reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmierć Naszych Dzieci ;(

...współczuje serdecznie i pewnie tak miało byc....cóz innego mozna powiedziec?
Nasz swiat to same zagadki,niejasnosci... nigdy nie wiadomo co nas i gdzie spotka.Aniołek ma przesliczny uśmiech.Zapamietaj go i żyj dla drugiego maleństwa abys kiedys mogła mu powiedziec z uśmiechen na twarzy pokazujac mu jej fotografie jaka miał cudowna siostre...

Dbaj o siebie i wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
witam

Ewa82 wspolczuje , bardzo , ale i gratuluje .
Ryczalam jak bobr , nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic .
W takich momentach mysle nad tymi wyrodnymi matkami , ktore morduja , wyzucaja na smietnik swoje dzieci , bija i znecaja sie nad nimi , i gdzie tu sprawiedliwosc?
Juz troche minelo od kiedy to pisalas , dzis dopiero czytam Twoj post i jestem ciekawa jak sie czujesz dzis i jak tam Twoja fasolka ? Mam nadzieje ze wpadniesz jeszcze tutaj i podzielisz sie z nami nowinami . Daj znac o sobie .

Serdecznie pzdrawiam i przesylam buziaczki dla Ciebie i fasolki :-*
 
O bomciu, aż brak mi slów tak mi przykro... szczęściem dla ciebie jest teraz fakt, że będziesz miał drugie dzieciątko i oby Bóg dał mu lub jej samego zdrówka!!! Starsza siostrzyczka będzie na nim czuwać z nieba
 
a ja wlasnie szukam juz po internecie o smieci lozeczkowej i trafilam tu :( na ten smutny temat,az normlnie serce peka :(jak sie to czyta.......ja juz id 4 miesiaca ciazy oczytalam sie o tych wszytskich strasznych rzeczach jakie moga sie przydarzyc maluchowi,i postanowilam zakupiv monitor bezdechu,i zainstalowac od samego poczatku jak tylko wrocimy ze szpitala.Czytalam duzo rzeczy na ich temat i wiem ze uratowaly one zycie wielu niemowlakam na calym swiecie,czyalam tez historei mamy ktora starcila 2 dzieci,pierwsze chlopczyk zmarl w 3 miesciau,a nastepnie nastepna dziewczynak w 4 miesciacu,obydwoje na smierc lozeczkowa :( i przy 3 dziecku kobieta zakupila monitor odechu i dzieki temu jej 3 dziecko przezylo bo monitor sie wlaczyl 2 razy jak dziecko przestalo odychac i glosny alarm wybudzil dziecko ze snu i zaczelo odychac......ja tez myslalm ze takie zeczy sie zdarzaja wczesniaka ale teraz wiem ze to nie regula,te dzieci co pisalam wyzej nie byly wczesniakmi,ale mialy w rodzinie juz taki przypadki,ich tato mial bezdech jak byl maly itp.Wiec pisano ze czasmi to genetyczne.I sama moge tu potwierdzic ze znam wczesniaka urodzonego w 26 tygodniu ,chlopca,ktory teraz ma 13 lat i jest normalnym dzieckiem,Wiec to nie regula ze to spotyka czsesiej wczesniaki,Wiwc wszytskie mamy powiny poczytac wiecj na ten temat aby zapobiec takiej tragedi :(.......Ewo polecam ci monitor bezdechu zakup koniecznie ,szczegolnie ze twoje pierwsze dziecko zmarlo w ten sposob,pisano ze smierc rodzenstaw zwieksza szanse na ponowne powtorzenie sie takiej tragedi,wiec nie czekaj sie tylko zabezpiecz i kup monitor......bardzo ci wspolczuj etgo co cie spotkalo,nie da sie wyrazic tego slowami :(......
 
nie potrafie napisac nic ....
bardzo mi przykro ewa82 ... ale starm sie zrozumiec to straszne wydarzenie i doszukuje sie w tym tego ze to Pan Bog nam sciele droge zycia ...

mam nadzieje ze jak sie narodzi Twoje kolejne dzieciatko ... bedzie dla Ciebie podpora psychiczna ... i wkoncu twoje zycie nabierze znowu kolorow...

uwazam ze pownnas zaopatrzyc sie w dedektor/ monitor oddechu wtedy mozesz szybciej zaaregowac i byc spokojna ze Twojej niuni nic nie grozi


Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymajcie sie zdrowo
 
witam was!!!
żadko tu zglądam, to dlatego ze nie mam netu w domu. u nas dobrze:).
syneczek rośnie i jest bardzo przystojny :). już teraz to widać :)
co do monitorów, to już żeśmmy nabyli. nie powiem jaki, bo nie pamietam nazwy. ale ponoc dobry.
często opowiadam Dawidkowi (tzn mówie do brzucha :) ) o siostrzyczce, pytam czy ją może poznał... zawsze wtedy mocno mnie kopie :D. pewnie czuje moje wzruszenie... szczególnie jak jestesmy na cmentarzu...
ja czuje sie dobrze, ciężko było 15.10, jak byy urodziny Patrycji...wiem ze nigdy jej nie zapomnimy, tyle wniosła nam radości i światła, mam tylko nadzieje ze z czasem ból bedzie mniej ostry...
dziękuje wszyskim za pamieć i słowa otuchy!!
trzymajcie sie i uwazajcie na swoje dzieci!!
zajrze tu jeszcze kiedyś :)
 
Ewo82 cieszę się, że wszystko układa się dobrze, że synek rośnie i czujesz się dobrze, ale jestem wstrząśnięta Twoją historią... nie potrafię napisać tego co dzieje się ze mną po przeczytaniu Twojego postu...
Świat jest okrutny... radość zawsze miesza się z bólem...
Ściskam CIę mocno i modlę się, żeby los nigdy już Cię nie doświadczył...
 
Dobrych ludzi spotyka często życiowa tragedia, a te matki co morduja i trzymaja dzieci w beczkach.Ja nie wiem co bym takiej zrobila, sama boje sie myslec!!!
 
reklama
Kochane co do smierci lozeczkowej noworodkow czytalm przypadkiem gdzies w necie ze zadko dotyka te dzieci ktore ssaja smoka ....

wiec dziele sie z wami ta wiadomoscia ....
 
Do góry