reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

76CBA882-16DF-42BF-8BDA-96EC7E3BC468.jpeg

Tu jeszcze pepino z dziś
 
reklama
Boze dziewczyny ja na prawdę jestem w tej ciąży. Przecież ja nie mogę uwierzyć. Ponad rok starań i tylko JEDEN strzał w dni płodne bo nie było czasu. Miesiąc temu co dwa dni i szaleństwo a teraz?? Siedzę i płacze nie wierze …
Ale to tak trochę chyba jest, nie wiem na czym ta zależność dokładnie polega, ale sporo moich koleżanek starało się intensywnie miesiącami a zaszło w miesiącu, w którym był jakiś jeden stosunek w dni płodne 🤷‍♀️ moja przyjaciółka już się na in vitro szykowała jak właśnie zaszła i mówi, że nawet testów nie robiła bo był jakis jeden marny seks xD
 
Ale to tak trochę chyba jest, nie wiem na czym ta zależność dokładnie polega, ale sporo moich koleżanek starało się intensywnie miesiącami a zaszło w miesiącu, w którym był jakiś jeden stosunek w dni płodne 🤷‍♀️ moja przyjaciółka już się na in vitro szykowała jak właśnie zaszła i mówi, że nawet testów nie robiła bo był jakis jeden marny seks xD

Jakby to była prawda ze 1 seks kolo owu starczy to juz bym kilka razy byla w ciazy 🤣🤣🤣🤣
Dla odmiany w tym cyklu praktycznie codziennie mieliśmy od 3 dni przed az do owu. Wiec zobaczymy jak to z ta teoria.
Ale u mnie czesto na odwrót wiec moze akurat
 
reklama
Jakby to była prawda ze 1 seks kolo owu starczy to juz bym kilka razy byla w ciazy 🤣🤣🤣🤣
Dla odmiany w tym cyklu praktycznie codziennie mieliśmy od 3 dni przed az do owu. Wiec zobaczymy jak to z ta teoria.
Ale u mnie czesto na odwrót wiec moze akurat
Nie mówię, że jest to prawda naukowa ;) raczej taki ot, dowód anegdotyczny :)
 
Do góry