reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

@Jula19 mnie już na tym wątku nie ma ale kojarzę Cię ze staraczek z zeszłego roku i wyczekuje z Tobą tej bety normalnie😍😍😍
no hej jak miło 😗 Ty już uciekłaś, a ja liczę że w końcu los zacznie mi sprzyjać. Ostatnie kreski jakie widziałam na teście były w listopadzie 2020... 😞 a dziś zrobiłam pierwsza w życiu betę. Także póki co jeszcze ma chłodno podchodzę.
 
reklama
Heparyny załatwiona. Czekam tylko na wyniki bety i będę musiała zrobić pierwszy zastrzyk 😢 mój stary gin mi wypisał bez problemu jestem w szoku jego dzisiajsza postawa. Kazał przyjść za tydzień.
heparyna jest bardzo prosta do podania. Najważniejsze robić to baaaaaaaaaaaardzo wolno omi wtedy totalnie nic nie czuć. I najważniejsze nie rozcierać miejsca po wkłuciu żeby nie było siniaka
 
heparyna jest bardzo prosta do podania. Najważniejsze robić to baaaaaaaaaaaardzo wolno omi wtedy totalnie nic nie czuć. I najważniejsze nie rozcierać miejsca po wkłuciu żeby nie było siniaka
Dokladnie robiłam zastrzyki szwagrowi bo się bał samemu( na zakrzepice) 🤣🤣🤣 a jak sobie zrobił sam na szybko to dosyć że źle się wbił to jeszcze krwiak mu się rozlał na pół brzucha.....
 
reklama
heparyna jest bardzo prosta do podania. Najważniejsze robić to baaaaaaaaaaaardzo wolno omi wtedy totalnie nic nie czuć. I najważniejsze nie rozcierać miejsca po wkłuciu żeby nie było siniaka
teorie mam za sobą I wydaje sie proste. Tylko ja mam jakiś lek i po prostu musze się przełamać.
 
Do góry