reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ślubujemy - czyli przygotowania do slubu i do wesela:)

reklama
Asteria...czekaj!! to Ty ślub kościelny bierzesz już w grudniu?:D:D ojeny dziewczyno:D ja myślałam, ze Wy teraz cywilny tylko!!:p a kościelny zgodnie ze "starymi" planami:D:D:D:D:D
 
hehe:D:D Asteria no to super:):):) sprężyliście się:D:D:D a salę znaleźliście???:p suknie itd?:p

sala znaleziona:) suknie wypożyczam, bo stwierdzilam ze szkoda mi pieniażkow na sukienke slubna na 9 miesiac:) bo kupno to ok 4 tys a uszycie ok 2tys( juz z bolerkiem i czyms na wierzch i dodatkami) za wypozyczenie place 700zł ze wszyskim i nie przejmuje sie czyszczeniem i zniszczeniami 2 tyg przed musze tylko przyjsc zeby ja dopasowali do moich wymiarów itp... fotograf to znajomy, dj nie mam jako ze to ma byc tylko przyjecie a nie wesele, samochod - kolega przyjedzie po nas Trabantem (zawsze marzylam o trabancie):-D:-D:-D:-D:-D alkohol już stoi u babci w garażu;)
 
a w jakim stylu będziesz miała sukienkę???:):):) fajnie macie:):) my dziś zarezerwowaliśmy termin ślubu w kościele...:p ciekawie było:p bo ksiądz podejrzliwie przyglądał się mojemu brzuchowi, ale NIC nie skomentował:p
 
a w jakim stylu będziesz miała sukienkę???:):):) fajnie macie:):) my dziś zarezerwowaliśmy termin ślubu w kościele...:p ciekawie było:p bo ksiądz podejrzliwie przyglądał się mojemu brzuchowi, ale NIC nie skomentował:p

1300098175_177218813_1-Zdjecia--suknia-slubna.jpg
Gora taka:) bo az sie zdziwilam bo ladnie retuszuje brzuszek:) doł gładki... bez tych podbięć itp.
My jak poszlismy do ksiedza to nie zwrocil uwagi na brzuszek bo był zaaferowany Wojtusiem:)
 
reklama
Asteria dobrze ze bez podpiec:p
ja dzis ustalilam termin poradni na 14 pazdz i tylko jedno spotkanie 2h bo to indywidualne z racji ciazy bez sensu :)

Asteria jakim kolorem auta jedzie ? u nas ta kwestia i kwestia obrączek jaki styl jest niewiadoma. A wodke jaka macie?

Anastazja i jaki termin w końcu?:)
 
Do góry