reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słoiczki

Ja nie rozumiem dlaczego nie można po prostu ugotować marchewki? Te słoiczki to taki take away. Nie da się zdrowo na tym żyć.
I zanim ktoś powie o składzie….spróbujcie ugotować marchewkę i potrzymać ja w świeżości przez dłuższy czas. Bez jakichkolwiek konserwantów środków chemicznych. W kilka dni zrobi się toto niejadalne. Mam uwierzyć, ze magia słoiczka zapobiega psuciu się marchewki?
Wekowanie jest metodą na przechowywanie bez konserwantów i chemii
 
reklama
Ja nie rozumiem dlaczego nie można po prostu ugotować marchewki? Te słoiczki to taki take away. Nie da się zdrowo na tym żyć.
I zanim ktoś powie o składzie….spróbujcie ugotować marchewkę i potrzymać ja w świeżości przez dłuższy czas. Bez jakichkolwiek konserwantów środków chemicznych. W kilka dni zrobi się toto niejadalne. Mam uwierzyć, ze magia słoiczka zapobiega psuciu się marchewki?
Nie magia słoiczka a wekowanie
 
@DarkAsterR wyobraz sobie ze niektóre mamy np podróżują, lecisz do Dominikany lub Meksyku, lot trwa 12 godzin. Albo pracują, wtedy przygotowują gotowe posiłki do zjedzenia, lub kupują słoiczki. Lub najzwyczajniej w świecie, dostały w prezencie jak autorka 🤷‍♀️
 
@DarkAsterR wyobraz sobie ze niektóre mamy np podróżują, lecisz do Dominikany lub Meksyku, lot trwa 12 godzin. Albo pracują, wtedy przygotowują gotowe posiłki do zjedzenia, lub kupują słoiczki. Lub najzwyczajniej w świecie, dostały w prezencie jak autorka 🤷‍♀️


Tez jeżdżę z dziećmi. Wole ugotować własne i zamrozić niż dawać słoiczki.
 
reklama
Do góry