reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
a i tak jakos tak te kg same wskakuja, mimo, ze sie nie objadam slowo!!...juz mam 7,5 kg .. brzuch o wiele wiekszy niz przy Dusi...co zrobic:sorry2:
u mnie tez brzuch tymrazem duzo wiekszy! teraz mam taki jak z Krisem przed porodem... a kg? lepiej nie bede sie wypowiadac... :sorry2:
 
u mnie 11 kg na plusie :-))... ale ciesze się że już nie mam wilczego apetytu jak na początku :-)

------------- pozdrawiam lipcowe brzuszki :-) ---------------------
 
reklama
hehe tak was czytam, ja mam +9kg na plusie , 2 dni temu sie wazylam ;p, ale najgorsze jest to ze zaszlam w ciaze z nadwaga , mam 26 tydzien a czuje sie jak stara babcia :( a myslalamz e juz gorzej sie nie da ;p
 
Do góry