reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
dzis byl i basen intensywne plywanie ok 2 h i wieczorkeim 20 km na rowerku...

jejku ile jeszcze przed nami....................
 
rusia - a jaki Ty masz ten rowerek stacjonarny? moze bym sobie zafundowala? widac, ze nogi sie poprawiaja!?

ja mam najgorszy problem z ramionami, przed ciaza wszedzie bylam w miare drobna, w sensie nie za duzo nie za malo, ale ramiona zawsze mialam (taki zwiotczaly miesien po plywaniu 0- kiedys trenowalam. Teraz w ciazy to ramiona mam juz jak babinka normalnie albo Pudzian :/ wiecie co mozna zrobic by ramiona ogarnac nie napinajc brzuszka?
 
tweenie - ja w basen nie wierze! Lubie bardzo plywac, ale od mojego trenowania w mlodosci mam barki wieksze i pozostalosc tych moich ramion zwisajacych, wiec sie na base pogniewalam! :)

z reszta ja mam bakterie w moczu, wiec pewnie tez nie moge, bo podatnosc na infekce mi sie zwiekszyla, a na basenie od cholery tego wszystkiego!
 
ja zaraz po ślubie przytyłam 4 kg :/ Podobno tak już jest Myślałam, że zrzucę, a tu klops - dopiero rosnę...

o tak... to prawda, ślub ma takie znaczenie, że podświadomie że czujesz, że jesteś piękna i idealna dla ukochanego :-) ja też po ślubie zrobiłam się tu i ówdzie zaokrąglona :-p ale mąż to sobie chwali ;-)
Teraz dopiero nabierzemy ciałka, ale z tego co wiem większość mężczyzn uważa za pociągającą kobietę w ciąży i po :-) bo dla ich ego to wiadomość "ona jest płodna" i "ja też bo to moje dziecko!" :-p :-D hihi oto jedna z dobrych stron naszego stanu i rośnięcia ;-)
 
butterfly - moj maz, cale zycie wychowywal sie ze starsza o 4 lata siostra, ktora w pasie mozna zlapac obiema rekoma. On sie wychowal, ze kobieta tak wyglada, z reszta jego mama tez szczuplutka a juz 50 lat. Niesamowite, ale taka przemiane materii maja, wiec ja sie czuje jak slonik teraz i az sie boje do tesciow jechac! Ja wiem ze mnie moj mezus kocha, ale najwazniejsze jest dla mnie jak ja sie ze soba czuje, a nie co on sadzi. Ja zdecydowanie wole siebie o te 11 kilo mnie :) no ale coz! ciaza! Mialam nadzieje ze zatrzyma sie ta waga na 15 kg, ale coraz bardziej obawiam sie, ze niekoniecznie tak sie stanie :/
 
nie wiem, jak to jest, ale przed ślubem nie schudłam, waga ciągle taka sama. A tu włażę po kilku tyg (z czego 2 w ciepłym Egipcie byliśmy, więc się mało jadło) na wagę, a tu 4 kg więcej. M też wagowo urósł. Koleżance od tak 8 kg przybyło w ciągu 3 mies, a tryb życia prowadzimy taki sam, jak przed ślubem, nie obżeramy się całe dnie, a tu klops
 
reklama
Do góry