reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

hehehe perla nie tyraj sie:D

a mi przybylo+2 anie +22 :D:D:D

No a za slodyczam jak nie przepadalam przed ciaza tak nadal nie jem:) tylko bananki mandarynki kiwi mniam mniam i koniecznie ananasy z puszki niebo w gebie:p uwielbiam wrecz kocham:D i chyba zaraz sobie taka bombe witaminowa zapodam:D
 
reklama
owoce tez uwielbiam-ale to dziwne bo przed ciaza prawie ich nie jadlam (slodyczy zreszta tez) na szczescie sa mniej kaloryczne i czesto zastepuja slodycze
 
ta, objechała mnie jak łysą kobyłę, że cytrusy jem. Kazała mi jeść marchewki, pietruszki, jabłka, brokuły, sałatę, ale nie cytrusy. I nic z puszek.
2 koleżanki u dwóch innych lekarzy tak samo miały
 
tego nie mozna:
10 rzeczy zakazanych w ciąży Rodzina - Ciąża - Ciąża - Rodzina - Polki - Kobieta - Starania o dziecko - Przebieg ciąży - Ciążowe dolegliwości - Poród - Pielęgnacja ciała w ciąży - Zdrowie w ciąży
a tu nasza Babyboom'owa lista:
https://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/produkty_nie_zalecane_podczas_ciazy.html?tx_veguestbook_pi1[pointer]=1&cHash=4f2210dc2b3e61f9813750a0a13a992d
jak widac ani tu ani tu nie ma mowy o cytrusach! moze lekarzowi sie pomylilo z karmieniem piersia, bo wtedy faktycznie trzeba na mnostwo rzeczy uwazac min. wlasnie na cytrusy i truskawki bo sa mocnymi alergenami!
 
Ostatnia edycja:
ja z kolei mam jakby zgage po nich-znaczy to nie zgaga ale taki jakby poczatek.po sokach pomaranczowych zaczelam miec od zeszlego tyg-caly poszedl do kosza. ale tycie mnie dobija.wiem ze to ciaza i ze to przez dzidziusia sie tyje i ze to normalne ale 2,5 kilo na poczatku 3 miesiaca????? boje sie, ze kolo 9 to juz bedzie 25-30! masakra.:szok: narazie postanowilam ze na basen zaczynam chodzic-jutro pierwszy raz wiec trzymajcie kciuki bo nie za bardzo umiem plywac a ostatni raz na basenia bylam w liceum czyli jakies 15 lat temu:happy2:
 
reklama
ja z kolei mam jakby zgage po nich-znaczy to nie zgaga ale taki jakby poczatek.po sokach pomaranczowych zaczelam miec od zeszlego tyg-caly poszedl do kosza. ale tycie mnie dobija.wiem ze to ciaza i ze to przez dzidziusia sie tyje i ze to normalne ale 2,5 kilo na poczatku 3 miesiaca????? boje sie, ze kolo 9 to juz bedzie 25-30! masakra.:szok: narazie postanowilam ze na basen zaczynam chodzic-jutro pierwszy raz wiec trzymajcie kciuki bo nie za bardzo umiem plywac a ostatni raz na basenia bylam w liceum czyli jakies 15 lat temu:happy2:
no bo jednak cytrusy to kwas... tak samo zgaga pojawia sie np. po occie...
ja powiem tylko tyle ze w 2 ciazy waze o 3kg. wiecej niz w 1 ciazy na tym etapie! dlatego postawilam sobie poprzeczke ze moge przytyc tylko do takiej wagi do porodu jak w 1 ciazy, czyli jeszcze max.8kg.
 
Do góry